Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

absolwenci

absolwenci szkoły 2016

Rocznik 2013-2016


KLASA III A (2012 - 2015)

Wychowawca klasy: Jolanta Tancogne

Dębska Sandra, Filip Maciej, Fons Klaudia, Gapiński Kamil, Jamróz Michał, Jarczyński Damian, Koniszewska Aleksandra, Król Patrycja, Łoboda Cezary, Neumann Katarzyna, Pioch Karolina, Samborska Anita, Simińska Weronika, Skrzyniarz Anna, Smaga Oliwia, Spryszak Paweł, Stepnowska Klaudia, Surma Daria, Szaumkesel Monika, Śniatała Maciej, Świerniak Aleksandra, Teda Marta, Wyrwas Oliwia, Ziółkowska Magda

2013_3bKLASA III B (2012 - 2015)
Wychowawca klasy: Małgorzata Piekarska

Andrzejczak Sabina, Bakuła Daria, Barteczka Aleksandra, Bogdanowicz Zuzanna, Brzozowski Jakub, Drozda Wojciech, Górniak Oriana, Gradowski Sebastian, Kałka Łukasz, Karaszewski Jakub, Kępiński Kamil, Kołodziejczyk Natalia, Król Natalia, Lipa Kornelia, Majewska Weronika, Marciniec Przemysław, Martin Anna, ,Michałek Michał, Mula Arkadiusz, Piotrowska Agata, Podanowska Martyna, Radzicki Aleksander, Rajek Patrycja, Słoma Joanna, Spytek Diana, Szafranek Tomasz, Wicher Julia

2013_3cKLASA III C (2012 - 2015)
Wychowawca klasy: Marta Filipczuk

Andrzejczak Marcelina, Barcz Izabela, Budka Maja, Cieślewicz Adam, Delekta Kacper, Depta Justyna, Dudzis Paulina, Fabiś Mateusz, Gładych Marta, Golec Zuzanna, Gulińska Aleksandra, Kibała Rafał, Kierenkiewicz Karolina, Kosmella Marta, Marczyk Adam, Marzec Maria, Obst Lilianna,  Paśniewska Nina, Stenzel Kinga, Szews Martyna, Szymkowiak Bartosz, Śliwa Dominika, Tomaszewski Eryk, Wachowiak Marcelina, Walas Marta, Walczak Agata, Wiszniewska Karolina, Zajkowski Mateusz

2013_3dKLASA III D (2012 - 2015)
Wychowawca klasy: Agnieszka Kempna

Betyna Kamila, Chwiesiukowicz Aleksandra, Drzewiecki Tomasz, Fafiński Jakub, Gawrońska Izabela, Giers Izabela, Golla Izabela, Jagła Adriana, Kafke Katarzyna, Kamińska Weronika, Kaszak Sara, Lisiecka Barbara, Martenka Anna, Misiak Kamil, Oryszak Karolina, Poznaniak Karolina, Przybylski Piotr, Puchała Monika, Satro Weronika, Stefanek Alicja, Stolarz Klaudia, Szczepaniak Dominika, Szymańska Natalia, Tykwińska Ewa, Wyroślak Gracjan, Żołądkiewicz Weronika

2013_3eKLASA III E (2012 - 2015)
Wychowawca klasy: Krystyna Oleksów

Bluma Aleksandra, Błońska Justyna, Bukłaha Zuzanna, Bukowska Jagoda, Ciesielska Konstancja, Ciesielski Dawid, Dukiewicz Michalina, Dusza Natalia, Grzybowska Katarzyna, Jurek Daria, Lewińska Julia, Łapaczyńska Agata, Majcher Oliwia, Małka Marta, Maślanka Maciej, Mazur Adrianna, Michalska Paulina, Mokrzan Karolina, Niedźwiadek Patrycja, Ratajczyk Bartosz, Saturska Karolina, Siedłowska Anita, Surma Anna, Trojanowski Adrian, Wysocki Tomasz Adam, Zaręba Karolina, Ziółkowska Jagoda

2013_3fKLASA III F (2012 - 2015)
Wychowawca klasy: Magdalena Joppek

Aniserowicz Marek, Bagińska Aleksandra Patrycja, Bicz Roksana Małgorzata, Biedulska Marta, Borysiuk Paulina Zofia, Chołody Weronika Ewa, Duszczak Patryk, Glonek Iga, Gurda Dominika, Jankowska Magdalena Aleksandra, Konopacka Wiktoria Barbara, Kwiatkowska Monika Paulina, Lewandowska Karolina Ewa, Lignicka Dominika, Moroch Mikołaj, Nowak Katarzyna Dorota, Odor Angelika, Opaczewska Karolina Maria, Piasecki Adam, Pogorzelska Klaudia Dominika, Puś Paulina, Rawicka Alicja Magda, Rosa Sandra Maria, Siwek Joanna Weronika, Siwek Kinga Natalia, Sołtyszewska Dominika Anna, Speyer Kinga, Stasiewicz Koralia, Wegner Piotr, Witkowicz Damian Jan, Żakowska Katarzyna Maria

2013_4twKLASA IV TW (2012 - 2016)
Wychowawca klasy: Mariola Taracha oraz Edward Klimiuk
Adamski Bartosz, Babicz Mikołaj, Bęben Sebastian Sylwester, Biniek Mateusz, Daszkiewicz Mateusz, Drewniany Piotr Józef, Furmann Bartosz , Gieracz Przemysław Kazimierz, Grzybowski Adam Daniel, Jankowski Damian, Jerlecki Jędrzej, Karczewski Krzysztof Sławomir, Kozera Michał Hubert, Krauze Mateusz, Kulczyński Paweł, Kwaśny Mateusz, Lubawy Szymon Maksymilian, Łukaszewicz Oskar, Matuszewski Michał, Ochwat Karol, Pawlak Michał Marcin, Pawlik Adrian Dominik, Skarupa Mikołaj Albert, Szmiłyk Mikołaj Jerzy, Troczyński Bartosz, Urban Damian Jarosław, Wójcik Daniel

absolwenci szkoły 2015

Rocznik 2012-2015

2013_3a
KLASA III A (2012 - 2015)

Wychowawca klasy: Renata Zahorska

Ambroziak Joanna Marta, Ciołek Krzysztof, Cysarz Klaudia, Góra Julia, Grochowski Adam, Hoffmann Patrycja Małgorzata, Janus Robert Michał, Joachimiak Anna, Kłosowski Dominik Krystian, Kołodziej Marta, Krzyżaniak Zuzanna, Laskowska Daria, Lorenz Weronika Maria, Maciaszek Klaudia, Mikołajczuk Weronika Anna, Nowak Klaudia Florentyna, Pawełczak Mateusz, Posochow Anna Maria, Przybylski Mateusz, Rybarczyk Paulina, Ryczek Martyna, Siwiak Aneta Justyna, Skibicki Kamil Tomasz, Skukowska Karolina, Jańczak Karolina Wiktoria, Surdel Robert Mateusz, Świercz Dominika Eliza, Tużylak Anna Alicja, Ungeheuer Piotr, Wojciechowska Julia Magdalena, Zabel Magdalena Maria, Ziemichód Natalia

2013_3bKLASA III B (2012 - 2015)
Wychowawca klasy: Małgorzata Kostrzewa

Aniserowicz Marcin, Bilicki Przemysław Marcin, Błoch Justyna Anna, Czapiewska Paulina Ewa, Dmuchowski Bartosz, Graduszewska Agnieszka Ludmiła, Gronowska Agata, Jakóbek Adam Tomasz, Kaniewski Konrad, Kołodziej Maciej, Konieczny Marcin Paweł, Kowalski Mateusz Piotr, Król Maria, Maciejewski Rafał, Majewski Mateusz, Nowak Kacper, Radzymińska Joanna Katarzyna, Rzeczycka Katarzyna Magda, Stoupiec Bartłomiej Romuald, Stoupiec Jakub Jerzy, Strychalski Natan Joel, Szczepańska Katarzyna Anna, Szymaniec Mateusz Józef, Ungeheuer Katarzyna, Weber Katarzyna, Wład Roksana Angelika, Włodarczyk Martyna Anna, Woźniak Artur Wiesław, Wydra Jędrzej, Zaczkowska Sandra, Zawistowski Szymon, Zbonik Kamil Maksymilian

2013_3cKLASA III C (2012 - 2015)
Wychowawca klasy: Alicja Kosińska

Czarnecki Miłosz Jonasz, Fonferek Anna, Frelich Sandra, Herc Emilia,  Hoffmann Sebastian, Hudzik Kinga Paula, Janke Karolina, Kacperska Małgorzata, Kamińska Aleksandra, Kędzia Karolina, Klimkiewicz Hanna Katarzyna, Kulesza Agnieszka, Kwaśniak Karolina, Liedke Martyna Noemi, Łaski Marika Jadwiga, Melnarowicz Weronika, Niemiec Aleksandra Paulina, Olechna Maria Magdalena, Pawłowski Kamil Marcin, Pilarczyk Anna Izabella, Pliszka Aleksandra, Pompała Aleksandra, Sioda Joanna, Smereczniak Aleksandra, Szarek Weronika, Szczepaniak Iwona, Szudzińska Jagoda Magdalena, Tomczyk Patrycja

2013_3dKLASA III D (2012 - 2015)
Wychowawca klasy: Ewa Rozpłoch

Budnik Ewa, Dudzis Joanna, Fiałkowski Mateusz Grzegorz, Fons Sandra, Głuchowska Marcelina, Grubich Agata Bogumiła, Janecka Natalia Anna, Kempiński Kamil Dawid, Koralewska Marta Jadwiga, Korsak Emilia, Łoboda Paula Magdalena, Menakiewicz Bartosz, Mironowicz Aleksandra, Osos Kinga Sandra, Pirch Weronika, Płachta Aleksandra Justyna, Pocętek Agata Marika, Przygocka Katarzyna, Rożek Agata, Runowska Jagoda, Serwus Agnieszka, Sołtysiak Klaudia, Suchecka Klaudia, Szopiński Michał Maksymilian, Wielgus Natalia Bożena, Zielińska Klaudia, Zygmunt Damian

2013_3eKLASA III E (2012 - 2015)
Wychowawca klasy: Aleksandra Grzegorczyk

Białas Aleksandra, Bonikowska Agnieszka Joanna, Darka Ewelina, Dola Agata, Górka Izabela, Janusz Ewa, Kaczor Ilona Marta, Karczewska Martyna, Kieruj Daria, Kłosowska Daria Joanna, Kogut Polina Małgorzata, Macyszyn Katarzyna, Małecka Malwina Bogumiła, Mańczak Paulina Klaudia, Marat Klaudia Magdalena, Sala Aleksandra, Samul Patrycja Martyna, Skibiński Krzysztof Jakub, Sobczak Hanna, Stodolski Tomasz,  Szpura Karolina Małgorzata, Świtała Zuzanna Maria, Walkowiak Magdalena Aleksandra, Wegner Paula Ewelina, Wiedera Weronika, Witosławska Karolina Barbara, Wylegała Malwina Anna, Zaworska Bernadetta Maria, Ziółkowska Zuzanna Dominika

2013_3fKLASA III F (2012 - 2015)
Wychowawca klasy: Maria Dembińska

Adamczyk Klaudia Maria, Bureta Adrianna Monika, Długosz Patrycja Anna, Gągorek Klaudia, Grabkowska Paulina Maria, Hryckiewicz Julia Paulina, Klimas Agata Anna, Kowalska Daria, Kozłowski Patryk Andrzej, Król Magdalena Monika, Krzewińska Angelika Kinga, Larowska Dominika Weronika, Małuch Anna, Mikołajczak Aleksandra, Nalewajska Emilia, Niedźwiecki Mateusz, Palacz Jakub Marek, Pietrzycka Weronika, Pilarski Bartłomiej, Plewa Paulina, Pozowska Zuzanna, Radzicka Wiktoria Bonawentura, Rzywucka Julia Jolanta, Serwatka Paulina, Skrzypczyńska Malwina, Szudy Aneta Maria, Szulczyńska Aleksandra, Świderska Karolina Zuzanna, Trawka Paulina, Wolender Karolina, Ziółkowska Marta

2013_4twKLASA IV TW (2011 - 2015)
Wychowawca klasy: Iwona Narożny
Bakuła Patryk Łukasz, Dudojć Patryk Stanisław, Gaj Mateusz Tomasz, Gebler Damian, Grams Dariusz, Hoffmann Patryk, Jurczuk Arkadiusz Józef, Konieczny Bartłomiej, Kott Jacek, Kowalski Andrzej Jan, Kozłowski Krystian Damian, Krasocki Michał, Kubiak Przemysław, Kubik Marek, Lemański Patryk, Loch Mateusz Jakub, Macios Jakub Mikołaj, Marczuk Robert, Pawlak Patryk, Płaczek Rafał, Potarzycki Eryk Michał, Przeciszowski Szymon Marian, Rajewicz Bartosz, Różański Łukasz, Sobkowiak Artur Wojciech, Stoiński Miłosz Maciej, Taterka Dawid, Wilczura Szymon, Woźniak Łukasz

absolwenci szkoły 2014

Rocznik 2011-2014

2014_3a
KLASA III A (2011 - 2014)

Wychowawca klasy: Eliza Miękczyńska

Bonusiewicz Jakub Paweł, Borysławska Oktawia Maria, Cysarz Tomasz, Czarniak Igor Łukasz, Drzewiecka Malwina, Dusza Kinga, Erdmann Małgorzata, Filip Bartłomiej, Grzelak Aleksandra, Jagodziński Mateusz Jacek, Just Justyna, Kończak Paulina, Krawiec Maciej Kacper, Kulińska Marta, Mokrzan Daniel Michał, Owczarek Kamil Henryk, Pietrowski Michał Adam, Riske Michał, Rolińska Agata, Rosa Martyna, Sapa Honorata, Scigaj Natalia, Senger Mikołaj, Sęp Michał Adam, Śniatała Adrian Maciej, Urbańczyk Sara Magdalena, Wasilewska Jagoda Katarzyna

2014_3bKLASA III B (2011 - 2014)
Wychowawca klasy: Grażyna Rawicka-Bilejczyk

Banachowicz Cezary Maciej, Bąbińska Klaudia Anna, Boniecki Mateusz Karol, Borowicka Iwona, Chamier-Ciemiński Piotr, Ciemięga Grzegorz Jerzy, Cioch Kacper Krzysztof, Czech Rafał, Iwin Maciej Artur, Janowicz Daria, Januszewski Jonasz Paweł, Kędziora Przemysław Adam, Kisiel Marcin Aleksander, Kordylewicz Hubert, Kotlarz Grzegorz, Król Anna, Kutrowska Karolina, Kwacz Jakub, Małecki Maciej, Myk Patrycja, Niemczewska Beata, Nurski Jakub Piotr, Piechowiak Klaudia, Pokajewicz Małgorzata Ewa, Steinke Bartosz, Stopa Krzysztof Stefan, Suchocka Patrycja Agnieszka, Szak Marcin, Taczkowska Natalia Maria, Waberski Radosław Józef, Wypych Mateusz Franciszek, Żętkowski Bartłomiej

2014_3cKLASA III C (2011 - 2014)
Wychowawca klasy: Izabela Fonferek

Arciszewska Natalia, Bajerska Aleksandra, Cecka Angelika Maria, Cysarz Michalina Kinga, Czaplińska Klaudia, Goździewska Marcelina Weronika, Gronowska Emilia, Iwanowicz Karolina Michalina, Januszewska Katarzyna, Joachimiak Emilia, Kaczmarek Dominika Paulina, Kowalik Anna Maria, Kowalska Laura, Kowalski Adam, Lechnik Marcin Waldemar, Łojek Natalia Kornelia, Magnucka Wiktoria Weronika, Miętkiewicz Agnieszka Barbara, Pasternak Agata, Pietura Aleksandra, Placek Anika, Poczewska Weronika, Szałowicz Klaudia, Trawka Magdalena, Wąchnicki Krzysztof Jan, Wojciechowska Monika, Woźniak Dorota Agnieszka, Wójcik Magdalena Anna

2014_3dKLASA III D (2011 - 2014)
Wychowawca klasy: Sławomir Biały

Barabasz Agata, Drogosz Karolina, Dyko Daria, Fendorf Klaudia Katarzyna, Gorlewicz Sylwia Martyna, Groblewska Natalia, Jurek Klaudia, Kędzierska Klaudyna Ewa, Kuchta Marek Szczepan, Kwasiński Oskar Jakub, Lepieszko Adrianna, Lewandowska Katarzyna Aleksandra, Ligenza Klaudia, Machajewska Adrianna Joanna, Marzec Ewa, Michalik Dominika, Mikołajczyk Beata Magdalena, Nabywaniec Patrycja, Olechnowicz Kamila Dagmara, Panek Filip, Pawłowska Klaudia, Peksa Martyna,  Puchała Anna Marta, Stafski Maciej Ireneusz, Subczyński Paweł, Szprejda Dominika, Tadych Karolina, Tomczyk Izabella Maria, Wachowska Ewa, Zank Oliwia, Żołędziowska Klaudia Maria

2014_3eKLASA III E (2011 - 2014)
Wychowawca klasy: Wiesława Małowicka

Arendt Aneta Marta, Burdziak Aleksandra, Ciołek Monika, Czarna Natalia Anna, Działak Aleksandra, Fiałka Aleksandra, Grabowski Tomasz Paweł, Grześ Marcel Dawid, Jasiczek Sylwia, Kaczmarek Katarzyna Wiktoria, Kędzierski Kamil Stanisław, Konieczna Klaudia, Litwinowicz Łukasz, Miterka Kinga, Młyniuk Patryk Krystian, Olszewski Kacper, Przygrodzka Patrycja, Rąpała Oskar, Rybińska Zuzanna, Senger Klaudia Agnieszka, Stadnik Agata, Wachowiak Marika Natalia, Wełnic Paulina, Ziemkowska Oliwia Maria

2014_3fKLASA III F (2011 - 2014)
Wychowawca klasy: Karolina Felisiak-Dynkowska

Bednarek Joanna, Belińska Kinga, Burzynska Kinga Maria, Cioch Aleksandra Agata, Fiedorowicz Agata Elżbieta, Gapska Kamila, Graduszewska Paulina Anna, Hływa Rafał Tomasz, Jędrzejczyk Dagmara, Judasz Aneta Anna, Konitzer Weronika, Kosmatka Aleksandra Klaudia, Kruszwicka Ewelina Barbara, Kwiatek Aleksandra, Lorczyk Marta Maria, Majewska Dominika, Martenka Marta Agata, Opalińska Katarzyna, Pakuła Marta, Paszek Marta, Piwoński Maciej Walenty, Rożniak Agata, Sobieszczyk Zuzanna, Szymańska Agnieszka, Trojanowski Cezary, Wojakiewicz Patrycja Mariola, Żur Karolina Maria

2014_4twKLASA IV TW (2010 - 2014)
Wychowawca klasy: Borys Dzidziul

Boruta Damian Bartłomiej, Boruta Mikołaj Jan, Cichański Adrian, Daczyszyn Damian Marek, Dudziński Filip Marian, Jabłoński Maciej, Kolat Bartłomiej Aleksander, Mazurek Mateusz Stanisław, Mrotek Konrad Krzysztof, Nowak Adrian Arkadiusz, Paciuch Bartosz, Siemion Sebastian Paweł, Siwarski Kacper, Świtliński Dawid, Walkowiak Damian, Winter Dawid, Żyła Mateusz

absolwenci szkoły 2013

Rocznik 2010-2013

2013_3a
KLASA III A (2010 - 2013)

Wychowawca klasy: Marta Stefanowicz

Brzezińska Natalia, Dąbrowski Mikołaj, Golla Natalia, Hałasa Jędrzej, Hinz Weronika, Hływa Elżbieta, Ignatowicz Karolina, Julke Klaudia, Kędzierska Paulina, Knosowski Marcin, Komorowska Adrianna, Konczewska Sara, Konwinski Maciej, Kończak Karolina, Koza Radosław, Koziarska Weronika, Kryniewiecki Adrian, Lach Klaudia, Maćkowiak Patrycja, Marinow Daria, Mądrach Anna, Pakiet Damian, Piosik Arkadiusz, Rentz Agnieszka, Schok Łukasz, Skibiński Adam, Tunkiewicz Joanna, Wasilewska Kinga, Wład Magdalena, Wojciechowicz Mateusz, Zielińska Żaneta

2013_3bKLASA III B (2010 - 2013)
Wychowawca klasy: Małgorzata Piekarska

Bieniek Tomasz, Fendrych Patryk, Flisikowska Arleta, Francuzik Artur, Grabowski Arkadiusz, Jackiewicz Magdalena, Jankowski Mateusz, Klimek Konrad, Kośmicki Radosław, Kozak Adam, Król Julia, Kruś Aleksandra, Kwiatkowski Jakub, Łabusiński Tomasz, Łojko Kamil, Maciejewski Wojciech, Mazur Michał, Mądrawska Aldona, Pawulski Beniamin, Piasecka Agata, Pietrzak Piotr, Półtorak Ewa, Rykowski Paweł, Sobczak Wojciech, Strzyżewska Kinga, Szczucka Kamila, Szczukocki Marcin, Śpiewak Jakub, Witaszek Bartosz, Wiza Mateusz, Żaczek Żaneta

2013_3cKLASA III C (2010 - 2013)
Wychowawca klasy: Izabela Fonferek

Adamczak Aleksandra, Bureta Kinga, Cysarz Radosław, Czaplińska Natalia, Dutkowska Katarzyna, Dwulit Cezary, Furmann Sandra, Gontarczyk Aleksander, Grunt Ireneusz, Janikowska Angelika, Kaczor Magdalena, Kańczkowska Maja, Kępista Klaudia, Kolasa-Hołubiec Karolina, Kotomska Kinga, Krupka Krystian, Kubik Monika, Latzke Dennis, Majewska Urszula, Marcinkowska Patrycja, Markowska Karolina, Pankowska Natalia, Parchimowicz Kamil, Sagan Kamila, Skowyra Agnieszka, Stenka Weronika, Szews Sonia, Watras Magdalena, Zamorska Alicja, Zdanowicz Joanna, Wójcik Karolina,

2013_3dKLASA III D (2010 - 2013)
Wychowawca klasy: Tomasz Kowal

Chodor Agnieszka, Czop Julia, Dąbrowska Aldona, Dróbka Paulina, Filipiak Natalia, Głowińska Patrycja, Karwacka Kamila, Klonowska Natalia, Kościańska Olga, Kowalska Anna, Kraszewska Agnieszka, Król Małgorzata, Kubiaczyk Monika, Majorczak Justyna, Matysiak Mateusz, Niemczyk Magdalena, Nitek Agnieszka, Nowak Katarzyna, Pilarska Dominika, Pilc Paulina, Rozpłoch Aleksandra, Rzanny Maciej, Szczawiński Michał,Tatera Aleksandra,Terkiewicz Angelika, Tzschentke Marta, Wajda Marta, Wiśniewska Aleksandra

2013_3eKLASA III E (2010 - 2013)
Wychowawca klasy: Magdalena Wojciechowska

Bartz Zuzanna, Bieńkowska Karina, Brus Paulina, Burzyńska Katarzyna, Chełminiak Ariana, Dombrowski Wojciech, Fijałkowski Patryk, Funk Kinga, Galla Ewa, Gembara Paulina, Gojżewski Emilian, Goldstein Paula, Górniak Weronika, Grześkowiak Michał, Jakimowicz Martyna, Kogut Mateusz, Nowak Dagmara, Nowocin Nadia, Podlecka Paula, Polasik Kinga, Przewoźniak Kinga, Smorawska Aleksandra, Szałowicz Natalia, Szczepańska Paulina, Szymańska Agnieszka, Śniecikowska Wiktoria, Tucholski Łukasz, Wełniak Patrycja, Żurawski Kacper, Kot Rafał, Szarajew Marcel

2013_3fKLASA III F (2010 - 2013)
Wychowawca klasy: Leszek Ćwikła

Adam Agata, Bemowska Joanna, Bolek Jarosław, Borzyczkowska Daria, Burak Natalia, Garbacik Katarzyna, Górska Alicja, Góźdź Monika, Igielska Kinga, Jagła Danuta, Jurdziak Szymon, Kapczyńska Paulina, Kin Krzysztof, Kozieł Jagoda, Kubera Aleksandra, Kuta Zuzanna, Łuczak Weronika, Niedźwiadek Dominika, Parchimowicz Patrycja, Paszek Mateusz, Pikulik Karolina, Posert Jakub, Rożniak Weronika, Rutkowski Kamil, Sądej Katarzyna, Skałecka Kinga, Sobczak Marta, Steinke Anna, Sulima Patrycja, Suszek Klaudia, Szymańska Natalia, Zielski Paweł,

2013_3sms
KLASA III SMS (2010 - 2013)
Wychowawca klasy: Danuta Jakubiec-Cioch

Goździkowski Kacper, Kaźmierczak Robert, Kwiecień Wojciech, Miąsko Marcin, Radziewicz Marcin, Trzaska Adam, Intrys Jakub,

2013_4twKLASA IV TW (2009 - 2013)
Wychowawca klasy: Danuta Zaremba
Bułyk Tomasz, Bolesta Błażej, Braczyński Damian, Bujnicki Mateusz, Chabowski Kajetan, Czarnecki Radosław, Galantowicz Patryk, Gapiński Przemysław, Giersz Łukasz,Górniak Robert, Gryglas Maciej, Jaruga Dawid, Kasztelan Dominik, Klasło Daniel, Kostecki Mateusz, Łojek Radosław, Martyn Adrian, Matejczyk Jarosław, Miechowiecki Paweł, Niewęgłowski Patryk, Pruszinski Mateusz, Rybak Piotr, Ryduchowski Jarosław, Skiba Marcin,Tecław Krzysztof, Wachowiak Piotr, Wojciechowski Kamil,

absolwenci szkoły 2012

Rocznik 2009-2012

 2012_3a
KLASA III A (2009 - 2012)

Wychowawca klasy: Monika Filoda / Jolanta Tancogne

Król Michał, Dróbka Patrycja, Gajewski Tomasz, Giers Hanna, Gniot Natalia, Gruntkowska Sylwia, Karowski Adrian, Kończewski Krzysztof, Ksit Małgorzata, Lipiński Bartłomiej, Majewski Wojciech, Marcinkowski Filip, Mellenthin Karolina, Pacholec Radosław, Pawełczak Daria, Przybyła Aneta, Rek Justyna, Ryczek Szymon, Skowroński Bartosz, Staszak Michał, Szak Marek, Tatarynowicz Patrycja, Warzyńska Oliwia, Wojakiewicz Monika, Zaręba Radosław, Najda Kasper,

2012_3bKLASA III B (2009 - 2012)
Wychowawca klasy: Joanna Tomczewska

Bartnicki Adam, Bator Kacper, Bąk Joanna, Bemowski Grzegorz, Bryś Waldemar, Czyż Paweł, Golec Oliwia, Hajt Marcin, Hoffmann Kacper, Koralewski Przemysław, Korzeniak Sandra, Kosmowski Błażej, Kroehnke Stanisław, Kubiak Patryk, Kupczyk Dawid, Ligenza Mikołaj, Maroszek Karolina, Meller Milena, Piekarski Adrian, Pietrzyk Martyna, Pruciak Przemysław, Rajewicz Jakub, Romanowski Piotr, Słoma Anna, Sobieszczyk Karol, Szymański Michał, ŚmigajSebastian, Wawerski Jędrzej, Walczak Maciej, Wiese Michał,

2012_3cKLASA III C (2009 - 2012)
Wychowawca klasy: Joanna Mockało

Bruzda Jakub, Burdziak Martyna, Chodur Dagmara, Czyczyn Sylwia, Fiedorowicz Magdalena, Fiołek Róża, Folta Paulina, Kallas Agata, Kasperek Patryk, Klejment Paulina, Kodura Bogusława, Kowalska Patrycja, Malicka Dominika, Matusiak Adrian, Plewa Anna, Przeniczkowska Monika, Repczyńska Weronika, Stęposz Anna, Szymański Maciej, Szymborska Marta, Tyra Jerzy, Wieczorek Kamila, Wiedera Patrycja, Wiszowata Małgorzata, Wojtyniak Aleksandra, Ziembikiewicz Martyna, Szatkowska Paulina, Parada Justyna,

2012_3dKLASA III D (2009 - 2012)
Wychowawca klasy: Eliza Miękczyńska

Bogdański Marcin, Chlebek Paweł, Chojecka Katarzyna, Ciołek Urszula, Cywińska Aleksandra, Grabkowska Pamela, Helinska Joanna, Joppek Kamila, Körber Agnieszka, Kostecki Remigiusz, Kubiak Aleksandra, Kujawa Malwina, Lechowicz Joanna, Łapacz Bartosz, Nalewajska Natalia, Nowacki Michał, Nowotna Adrianna, Ożga Patrycja, Rajek Katarzyna, Ryczek Klaudia, Stankowska Karolina, Stopa Piotr, Wełnic Agata, Winter Paulina, Witkowski Paweł, Wojtkowiak Dominika, Woźniak Katarzyna, Zarzycki Jacek,

2012_3eKLASA III E (2009 - 2012)
Wychowawca klasy: Sławomir Kozłowski

Biłoszewska Weronika, Burak Izabela, Ciołek Anna, Encminger Natalia, Fonferek Maciej, Grabowski Maciej, Gruntkowska Sylwia, Jarosińska Justyna, Kałużny Michał, Knap Sandra, Kołkowski Mateusz, Kozaczyk Katarzyna, Ksycka Alicja, Kucharska Aleksandra, Kwiatkowska Hanna, Natkaniec Tomasz, Nazarewicz Kinga, Pawlicki Tomasz, Pawłowska Aleksandra, Rucińska Karina, Senger Kamil, Solecka Milena, Sośnicka Paulina, Surma Szymon, Thiel Paweł, Wieczorek Michał, Wojtasik Patrycja, Wyrobek Marta, Zalaś Patrycja,

2012_3fKLASA III F (2009 - 2012)
Wychowawca klasy: Agnieszka Kempna

Borkowska Magdalena, Chamarczuk Karolina, Chodaniecka Marta, Derezińska Aleksandra, Dereziński Wojciech, Dreger Igor, Filip Agata, Fuczko Justyna, Głowacka Justyna, Gniot Klaudia, HływaJakub, Jagła Klaudia, Jarno Wojciech, Jeżuchowska Alicja, Kamińska Daria, Nowak Kamil, Olszewska Anna, Pietrzak Patrycja, Piochacz Kinga, Płóciennik Anna, Rzepka Adrianna, Serafin Anna, Sioda Agnieszka, Spałek Monika, Stawiszyńska Małgorzata, Szermerowska Paulina, Urban Daria, Wargin Marta,

2012_3gKLASA III G (2009 - 2012)
Wychowawca klasy: Krystyna Oleksów

Błaszak Mateusz, Ćwikliński Igor, Drogosz Maja, Hudzińska Kinga, Izban Aleksandra, Jankowska Patrycja, Kordylewicz Marta, Łazarska Dagmara, Maćkowiak Sara, Majewski Michał, Miśkiewicz Małgorzata, Olszaniecka Martyna, Pietrołaj Joanna, Piotrowska Anita, Piotrowska Marta, Rogowski Arkadiusz, Ronij Tadeusz, Sell Aleksandra, Serwus Bartłomiej, Simiński Miłosz, Skowiera Małgorzata, Stawicka-Pipowska Izabela, Stroińska Marta, Szwajorek Szymon, Świniarska Angelika, Wawrycz Marta, Ziemkowska Marta, Resakowski Michał,

2012_3sms
KLASA III SMS (2009 - 2012)
Wychowawca klasy: Tomasz Aszemberg

Jutrzenka Arkadiusz, Markiewicz Paweł, Nowosielski Hubert, Sas Przemysław, Sokołowski Karol, Szczepaniak Tobiasz, Wojdyński Dawid, Mikołajczak Wiktor,

2012_4twKLASA IV TW (2008 - 2012)
Wychowawca klasy: Adam Ciemiński

Czyżewski Michał, Dąbrowa Marcin, Grasza Grzegorz, Janc Kacper, Jędryszek Jonasz, Karaś Kacper, Kozik Szymon, Kruszka Jakub, Kuchta Szymon, Łoś Krzysztof, Megger Jakub, Miętkiewicz Rafał, Oprządek Patryk, Polański Tomasz, Sapa Karol, Stranc Daniel, Woźniak Patryk, Wysocki Łukasz, Zaborski Przemysław,

absolwenci szkoły 2011

Rocznik 2008-2011

 2011_3a
KLASA III A (2008 - 2011)

Wychowawca klasy: Sławomir Biały

Bejma Adrian, Bohdanowicz Krzysztof, Cerajewski Dawid, Cioch Patrycja, Durecka Marta, Gendera Szymon, Grugel Paweł, Kępiński Sebastian, Kowalski Jakub, Koziarski Damian, Krzyśków Mikołaj, Kuroczko Joanna, Lach Robert, Ligenza Szymon, Mroziński Michał, Nagórski Szymon, Nitek Kinga, Palacz Maciej, Pierko Michał, Rowiński Marcin, Sajkiewicz Szymon, Sawińska Aleksandra, Skiba Aleksandra, Stańczyk Dominik, Sulich Kamila, Szczap Andrzelika, Szuleka Maksymilian, Śróda Patrycja, Thomas Michał, Wiedera Patryk, Ziółkowski Patryk, Zywert Bartłomiej,

2011_3bKLASA III B (2008 - 2011)
Wychowawca klasy: Małgorzata Ochodek

Boczula Marek, Czechowicz Natalia, Dietrich Tomasz, Gasperowicz Anna, Grabowska Anna, Halicki Mateusz, Jagodziński Wojciech, Kałduński Wojciech, Kaźmierczak Rafał, Klimiuk Kacper, Kolat Przemysław, Kosakowski Piotr, Kowalska Anna, Łatko Michał, Łysanowicz Krzysztof, Myk Izabela, Oleszczyk Michał, Opaliński Adam, Paszek Jakub, Piasecka Marta, Piechowiak Mateusz, Ptaszyńska Agnieszka, Sadoch Mariusz, Sadowski Łukasz, Sobótka Wiktoria, Starszak Tadeusz, Stećko Adrian, Stoupiec Krzysztof, Wachek Emil, Wypych Michał, Zdunek Anna, Żebrowski Paweł,

2011_3cKLASA III C (2008 - 2011)
Wychowawca klasy: Katarzyna Włodkowska

Bożek Laura, Hampelska Agnieszka, Helwich Rita, Jeszke Paulina, Kozłowski Bartłomiej, Krzysztofiak Malwina, Kwiatkowska Dąbrówka, Lubas Aleksandra, Matysiak Tobiasz, Mengauaco Angelika, Nowak Monika, Pawlik Julita, Piotrowska Oliwia, Pochylska Weronika, Pozorska Paulina, Pranke Karolina, Pyłypiw Daria, Ratka Anna, Rojek Bartosz, Rozpłoch Katarzyna, Solecka Roksana, Soter Aleksandra, Subczyńska Klaudia, Szews Sylwia, Szumska Roksana, Szwedzińska Natalia, Szymocha Natalia, Tracz Martyna, Walas Katarzyna, Wilant Szymon, Zawisza Patryk, Zielińska Angelika,

2011_3dKLASA III D (2008 - 2011)
Wychowawca klasy: Małgorzata Kostrzewa

Bąk Emilia, Białas Katarzyna, Bułyk Kinga, Cieszyńska Martyna, Czechowski Mateusz, Czerniawski Sergiusz, Dobrowolska Anna, Flisikowska Marta, Grabowski Piotr, Grochowska Daniela, Hildebrand Paula, Jagła Angelika, Kaczmarek Maciej, Kawałko Daniel, Komorowska Karolina, Krupińska Weronika, Kupczyk Marcin, Kwiatkowska Emilia,  Łodkowska Joanna, Misztal Aleksandra, Nawrocki Kryspin, Radka Jakub, Rychlik Paulina, Sagan Aleksandra, Semeniuk Dominika, Skowron Kacper, Szczęsna Aleksandra, Szulowska Anna, Szymańska Małgorzata, Walencik Natalia, Zieliński Bartosz, Żurawski Szymon,

2011_3eKLASA III E (2008 - 201)
Wychowawca klasy: Aleksandra Grzegorczyk

Adamska Agnieszka, Augustynowicz Katarzyna, Chort Patrycja, Drzycimska Martyna, Gierżot Siergiej, Gruszka Magdalena, Harenza Anna, Jakubas Agnieszka, Jarmołowicz Paulina, Kaczmarek Paula, Knioła Paulina, Krawczyk Anna, Ksit Marcin, Kulińska Monika, Kurzac Weronika, Kurzajczyk Marta, Machowska Alina, Matuszewska Natalia, Nowiak Joanna, Patrzałek Malwina, Piosik Adrian, Prymus Daria, Siedlok Paweł, Suski Tomasz, Śmigielski Dawid, Świło Magdalena, Tonn Denis, Winter Kamila, Witt Karol, Wolender Anna, Zabel Sebastian,

2011_3fKLASA III F (2008 - 2011)
Wychowawca klasy: Renata Zahorska

Alwin Emilia, Andrzejczak Jagoda,Białasik Daria, Ciemięga Emilia, Doroziński Remigiusz, Głowacka Joanna Gorączkowska Marta, Grochowska Paulina, Hałuza Beata, Igielska Dominika, Jelińska Paulina, Kadow Anna, Kin Marta, Kiziak Paulina, Kluza Paulina, Kowalczyk Bartosz, Kozera Joanna, Kuźmicz Barbara, Matuszak Izabela, Mądrawska Ilona, Meller Michał, Mściszewski Paweł, Ożarski Łukasz, Poznaniak Natalia, Prokopowicz Agata, Rutkowski Artur, Rzeczycka Daria, Smolarz Alicja, Wojtyniak Grzegorz,

2011_3gKLASA III G (2008 - 2011)
Wychowawca klasy: Maria Dembińska

Arapinowicz Martyna,Bramczewska Maja,Chodanienok Kinga, Golla Marcelina, Grzesiuk Mateusz,Guzik Martyna, Jasiukiewicz Bartosz,Jaszczak Katarzyna,Kowalczyk Beata, Kowalska Diana, Kowalska Karolina, Koziarski Przemysław, Maciejewska Karolina, Majorczak Emilia, Michalska Sylwia, Michaś Marta, Najda Magdalena, Niewierkiewicz Dorota, Pietrzak Dariusz,Pietrzak Olga,Radzymińska Natalia,Serwan Daria, Skowrońska Agnieszka, Sobczak Paula, Stepnowska Martyna, Suchocki Dominik, Szudy Natalia, Śpiewak Paulina, Tonderys Jagoda, Wasiak Paulina,Zielińska Monika,

2011_4twKLASA IV tw G (2007 - 2011)
Wychowawca klasy: Edward Klimiuk
Błażejewski Marcin, Borychowski Mariusz, Deszczyński Patryk, Flisik Łukasz, Górka Grzegorz, Jankowski-Guzy Mateusz, Janusz Tomasz, Kochański Igor, Kwiatek Adrian, Markuszewski Arkadiusz, Parchimowicz Adrian, Przydatek Dawid, Rybak Piotr, Spiliszewski Mateusz, Szczap Maciej, Szymański Michał, Śniecikowski Maciej, Tadych Łukasz, Talarczyk Karol, Teykowski Sebastian, Zieliński Mateusz,

absolwenci szkoły 2010

Rocznik 2007-2010

 2010_3a
KLASA III A (2007 - 2010)

Wychowawca klasy: Iwona Narożny , mgr Ewa Rozpłoch

Banyk Joanna Romana, Bator Maria Magdalena, Dziuba Agnieszka Elżbieta, Fiedorowicz Aleksandra Anna, Furmańczyk Paweł, Gębka Aaron Janusz, Gładych Gniewomir Karol, Gryczka Przemysław Jan, Jankowiak Piotr, Jaroszewicz Karol, Kamiński Sebastian Bernard, Karandyszewski Paweł Marian, Kiełbasa Jakub Mateusz, Kłos Artur, Knitter Mateusz Patryk, Matuszewski Marcin Rafał, Molak Natalia Sabrina, Myszak Daria, Radzymiński Dawid Wojciech, Rataj Marta, Rumińska Adrianna, Rygielska Sonia Magdalena, Sakowicz Ewelina, Sosnowska Weronika Anna, Spytek Radosław Henryk, Sulich Natalia Wioleta, Szwajorek Jakub Józef, Trzaskowska Joanna Martyna, Waloch Maciej, Wiatr Ewa Maria

2010_3bKLASA III B (2007 - 2010)
Wychowawca klasy: Joanna Tomczewska

 Berent Martin Tomasz, Błachowiak Paulina Justyna, Boroch Adam, Burdziak Łukasz, Czyż Anna, Fortuna Mateusz Jacek, Głowacki Remigiusz, Grubich Paweł, Hudzińska Daria Maria, Januszewski Filip Piotr, Jaworski Bartosz, Kaja Krzysztof, Korniowski Krzysztof, Kowal Beata, Kuligowska Paulina, Misiak Grzegorz, Mrugalska Katarzyna, Nasińczuk Kacper, Niemczyk Natalia Krystyna, Oczachowski Rafał Piotr, Pierko Adam, Pikulik Paweł, Polak Szymon, Sitek Tomasz Kazimierz, Skowiera Piotr, Szczepańska Klaudia, Taracha Marcin Mateusz, Wierciszewska Agnieszka Anna, Wilkosz Kamil Krzysztof, Wójcicki Adam Jan

2010_3cKLASA III C (2007 - 2010)
Wychowawca klasy: Izabela Fonferek

Banaszkiewicz Natalia, Bąk Artur, Bogdańska Amelia Teresa, Elicka Klaudia Malwina, Fatyga Monika Olga, Gonera Damian Marek, Gzela Mateusz, Jasiecki Marcin, Kopertowicz Martyna, Królak Patryk, Kulczyńska Natalia Katarzyna, Kwaczyńska Patrycja Aleksandra, Lorenc Patrycja, Łukaszuk Joanna, Marciniak Małgorzata Henryka, Mączyńska Alicja, Michnowicz Aleksandra Magdalena, Miśta Anna, Orzechowska Katarzyna Marianna, Pawlak Sebastian, Pranke Karolina, Ryczek Justyna Lucyna, Sarna Paulina, Stołpiec Jakub Jan, Szczypińska Marta, Szudarek Mateusz, Ślebioda Katarzyna Maria, Wienke Kinga, Wojtania Marta, Wydra Monika Magdalena

2010_3dKLASA III D (2007 - 2010)
Wychowawca klasy: Przemysław Hudyma / Justyna Szymańska

 Bilska Justyna Monika, Drews Kinga, Flitta Angelika Agnieszka, Grześkowiak Klaudia, Jakubowska Anna, Januchowska Paulina, Jaśkiewicz Karina Antea, Kurstak Kalina Maria, Mela Marcin, Miedzianowska Sandra Anna, Niśkiewicz Kamila Monika, Politowska Paulina Dominika, Powolna Pamela, Rolczak Anna Katarzyna, Rutkowski Adam, Sielicka Anna, Sobera Rafał Michał, Stęposz Marta, Szczepanik Mateusz Władysław, Tokarska Monika, Wegner Adrian, Włodarczyk Weronika, Wolski Tomasz Henryk, Wylegała Marta, Zalewska Ewelina, Zapaśnik Edyta Joanna, Zdrenka Monika

2010_3eKLASA III E (2007 - 2010)
Wychowawca klasy: Mariola Taracha

Banaszkiewicz Monika, Baran Kinga Helena, Czapla Małgorzata, Grzybek Dawid Kazimierz, Hinz Katarzyna Anna, Kasińska Patrcja Arleta, Klapp Magdalena, Klikowska Julia, Konieczna Paulina, Kowalska Sandra, Kozieł Dorota, Krzysztofiak Paulina, Lietzau Katarzyna Monika, Malankowska Sylwia Anna, Malarz Dawid, Michalska Agnieszka, Michałek Paulina, Moroch Katarzyna Anna, Ogrodnik Sylwia, Parecki Piotr Paweł, Rozum Magdalena Maria, Rubik Filip, Rupińska Paulina Anna, Smolarek Kamila Olga, Sobieraj Natalia Maria, Szulta Aleksandra, Tabor Natalia Patrycja, Ulanowska Aleksandra, Umperowicz Magdalena, Winnicki Tomasz Ksawery

2010_3fKLASA III F (2007 - 2010)
Wychowawca klasy: Wiesława Małowicka

Adamczyk Martyna Katarzyna, Bosak Dagmara, Brus Natalia, Budzyński Kacper, Długozima Marcin, Grygiel Angelika Patrycja, Hiller Sonia Beata, Januchowska Katarzyna, Jelińska Karolina, Jóźwiak Łukasz, Juszkiewicz Robert Grzegorz, Kaczurowski Roman, Kieruj Michalina, Kluza Dominik, Kostecki Błażej Mieczysław, Kryka Koleta, Kuster Sonia Maria, Magdzińska Milena, Malinowski Piotr Stanisław, Nierodzik Agnieszka, Piechowicz Angelika, Popiołek Marika Angelika, Prokopowicz Marta, Ryczek Patrycja, Siatkowska Emilia, Sokołowska Angelika Marta, Stachowski Rafał, Szymaś Agata, Tomczak Klaudia, Troczyńska Natalia Małgorzata, Tykwińska Katarzyna, Winczek Malwina Aneta, Winke Magdalena Maria, Woźny Kamila Anna, Wróbel Magdalena, Wszołek Robert Michał, Ziuzia Małgorzata

2010_3gKLASA III G (2007 - 2010)
Wychowawca klasy: Magdalena Joppek

Antoszewska Marta Maja, Cysarz Jakub Jan, Dzieniszewski Kamil Jakub, Fijałkowska Daria Sylwia, Francuzik Przemysław Sławomir, Furdal Samanta Maria, Gapińska Klaudia, Gorlik Igor Antoni, Januszewski Mateusz, Jasiński Piotr, Kaczmarek Szymon, Kaczyński Karol Kamil, Kafka Marta, Kałużyńska Daria Barbara, Kluk Patryk Leszek, Kochmański Maciej Henryk, Konieczny Filip Paweł, Konkel Martyna, Kowalska Natalia Weronika, Kubiś Michał, Lipińska Aleksandra Anna, Łukaszewski Łukasz Jakub, Martenka Arkadiusz Mateusz, Motyka Justyna Kinga, Nowak Angelika, Okrutna Paula Angelika, Paszek Daria Maria, Plebanik Adrian, Ratka Adriana Maria, Rąpała Angelika, Rerek Martyna Katarzyna, Tobys Łukasz, Tocha Patryk Artur, Wachowiak Ewelina Maria, Wenglewska Martyna Katarzyna, Więsek Agata

absolwenci szkoły 2009

Rocznik 2006-2009

 2009_3a
KLASA III A (2006 - 2009)

Wychowawca klasy: Borys Dzidziul / Sławomir Zgliński

Baraniecki Marcin Paweł, Bramczewski Kacper Krzysztof, Brzeski Tomasz, Dzierżyński Bartłomiej, Felski Jakub Mieczysław, Frąckowski Mateusz, Frąk Michał, Gajosz Mateusz Szymon, Gawroński Szymon Piotr, Goldstein Jakub Krzysztof, Grzywna Marta, Iwin Hubert Marcin, Jendrzejek Damian, Klimczak Roksana Małgorzata, Kozera Natalia, Kryger Anna, Majcher Marta, Malicki Mateusz, Moroch Bartłomiej, Niespodziany Tomasz, Oleszczyk Bartłomiej, Owczarz Łukasz Paweł, Pyszewski Szymon, Ratajczyk Patrycja Anna, Romaniszyn Stanisław Tomasz, Sawczak Dominika Anna, Wnuk Jakub, Wojciechowski Paweł, Wrzeszcz Michał, Wysocka Natalia Joanna, Zapolska Natalia

2009_3bKLASA III B (2006 - 2009)
Wychowawca klasy: Małgorzata Piekarska

 Bartnik Bartłomiej, Brudziana Bartłomiej, Brzeziński Dariusz Krzysztof, Budysz Jakub, Ciechomska Sara, Drzycimska Klaudia Anna, Gawski Mateusz Adam, Gorący Adrian Piotr, Góral Borys, Grenda Michał, Grugiel Marcin Dobromir, Grzechowiak Michał, Hadzicki Michał, Hołubowski Szymon Kacper, Ignatowicz Kamil, Kuksinowicz Angelika, Miedziński Samuel Marek, Mikrut Mateusz Dariusz, Miłoch Aleksandra, Mueller Paulina Magdalena, Nowak Dawid, Pawłowski Ariel Kamil, Piechowiak Michał, Pompała Artur Karol, Rycyk Grzegorz Adrian, Sojecki Wojciech Paweł, Stadnik Rafał, Wiśniewska Kinga, Wiśniewska Martyna, Wojciechowski Tomasz, Zachara Iwona, Zaliwkowska Monika, Zielinski Radosław Jan

2009_3cKLASA III C (2006 - 2009)
Wychowawca klasy: Ewa Rozpłoch

Adamska Lidia Justyna, Balukiewicz Marta, Bindas Martika, Błaszczyk Piotr Jerzy, Derda Klaudia Katarzyna, Dudzińska Patrycja Paulina, Dziemiańczyk Justyna Jagoda, Gondek Roksana, Haręża Marta, Jakubowska Jagoda, Janeczko Karolina Magdalena, Kabaciński Tomasz Marian, Kaczmarek Klaudia Anna, Kamińska Justyna, Karolewska Marzena, Kęsik Karolina, Klincewicz Adam, Kobs Adrian, Kowalska Paulina Katarzyna, Ławecki Iwo Tymoteusz, Łuś Paulina Marta, Mielcarek Dorota, Mrotek Ilona, Nowak Natalia, Nowicka Marta, Okupniak Weronika, Pawłowski Michał, Rejent Katarzyna, Spychalska Anna, Ślusarczyk Maciej, Trygar Dominika, Urbanowicz Anna, Zawadzka Natalia, Zeler Sylwia, Ziółkowski Arkadiusz

2009_3dKLASA III D (2006 - 2009)
Wychowawca klasy: Grażyna Bilejczyk / Jolanta Tancogne

 Ciepluch Kinga Magdalena, Cierlikowska Emilia, Ciesielska Marta, Fenske Karolina Elwira, Ferster Paulina, Głyżewska Dominika, Jarecki Przemysław, Jasiukajć Magda, Kantorowska Marta, Kempiński Patryk Marcin, Kędziora Paulina, Kirpa Agata Magdalena, Kowalczyk Aneta, Kucharska Aleksandra, Lepieszko Anna, Łabędzka Daria Anna, Machnowska Dominika, Maćkowiak Anna, Michalska Magdalena, Noga Aleksandra Dorota, Olechna Paulina, Rejewska Marta Teresa, Roguś Karolina, Ryduchowska Agnieszka Małgorzata, Samodzewicz Joanna, Sikora Dorota Magdalena, Siwiak Marika, Szatkowska Joanna, Szymaniak Małgorzata, Szyszko Katarzyna Zuzanna, Taczalska Kamila, Walczak Aleksandra, Witkowicz Milena, Wojtasik Agata, Wójcik Danuta

2009_3eKLASA III E (2006 - 2009)
Wychowawca klasy: Tomasz Kowal

Borowska Roksana Katarzyna, Dacka Marta, Gliński Kamil Cezary, Harasimowicz Patrycja Anna, Ilków Agnieszka Wioletta, Janas Patrycja Karolina, Klóska Milena Marta, Kozłowska Agnieszka, Kutryj Radosław Aleksander, Łogłoza Joanna, Łukaszczyk Marta, Marlewska Aleksandra, Milka Sylwia Katarzyna, Nowak Justyna, Odoj Joanna Katarzyna, Opoka Izabela Maria, Pietrzyk Magdalena, Pruciak Joanna, Rękawiecka Anna, Rusak Karolina, Rydzkowski Filip Krzysztof, Smoczyńska Aleksandra, Stark Patryk Ryszard, Szeremietiew Małgorzata, Szmaglińska Adrianna Karolina, Walewska Anna, Wełnic Daria, Wełnic Karolina, Wieczorek Filip, Wiśniewska Roksana, Włodarczak Cecylia, Wysocka Paulina

2009_3fKLASA III F (2006 - 2009)
Wychowawca klasy: Leszek Ćwikła

Bujanowska Małgorzata, Czyżykowska Oliwia Maria, Górniak Wojciech Jacek, Gralińska Kamila, Gruntkowska Marta, Jabłoński Hubert Wojciech, Janużyk Judyta, Kapera Monika, Konarski Amadeusz Ronald, Kościuk Paweł, Kubik Marcin, Matarewicz Sara, Mosiński Marcin, Pabich Beata, Pawska Malwina Wanda, Piotrowska Kamila Joanna, Płaczek Grzegorz Józef, Podhorecki Bartosz Piotr, Polarczyk Hubert, Połeć Żaneta Barbara, Prokopowicz Aleksandra, Przewoźniczak Daria Marta, Sokołowska Angelika Marta, Solecka Anna Judyta, Staszak Karolina Maria, Stęposz Paulina, Talarczyk Magdalena Jagoda, Zapaśnik Karolina Ewa, Ziobro Katarzyna, Żuchowska Sylwia Julia

2009_3gKLASA III G (2006 - 2009)
Wychowawca klasy: Danuta Jakubiec-Cioch

Barański Łukasz Mateusz, Bogucki Marcin Karol, Brzozowska Katarzyna, Buszka Agnieszka Barbara, Długaszewicz Nadia Anna, Dobrzyński Patryk Donat, Górska Agnieszka Anna, Jandy Magdalena, Jankowska Adrianna Ewa, Jesion Hanna, Kaźmierski Filip Paweł, Kozera Tomasz Marcin, Krygier Adam Kazimierz, Kurowska Katarzyna Karolina, Łoboda Małgorzata, Łosoś Magdalena Aneta, Michajluk Paweł, Miciun Beata, Miedziński Mateusz, Orlikowska Diana Paulina, Pietrowski Adrian Wiktor, Polaczek Andrzej Paweł, Pufahl Magdalena, Radka Sebastian, Rychlicka Małgorzada Anna, Schwochert Marcin Krzysztof, Sicińska Aleksandra, Siwek Paulina Maria, Stasicki Łukasz Leszek, Sudoł Monika, Walasek Paweł, Wierciszewska Gracja Anna, Zabel Remigiusz Andrzej, Zagalski Szymon, Zalewska Beata

2009_3hKLASA III H (2006 - 2009)
Wychowawca klasy: Agnieszka Ossowska - Pyrek / Karolina Obarzanek

Burak Paulina Elżbieta, Cioch Adrianna, Czermak Sandra Paula, Falkowska Marta Hanna, Grzybowski Marcin, Jagiełka Paulina, Jagodzińska Dominika, Karnowska Aleksandra, Kleczka Ewa, Kop Marta, Korbut Veronika, Ladorucka Joanna, Majkowska Agnieszka, Mikrut Magdalena Katarzyna, Mirzołemska Monika Anna, Olejniczak Izabela, Olejniczak Malwina Anna, Petryk Dorota, Piasecki Bartłomiej, Pilarska Jowita Barbara, Procyk Sylwia, Sekuła Patryk Jerzy, Szaluś Aleksandra Maria, Thomas Anna, Walasek Katarzyna, Waszak Marcin, Wojasiewicz Ewa, Wojnowiak Beata Elżbieta, Wojtkowiak Paweł, Wolender Weronika, Wróbel Ewelina, Ziemann Sandra Anna

absolwenci szkoły 2008

Rocznik 2005-2008

 2008_3a
KLASA III A (2005 - 2008)

Wychowawca klasy: Joanna Mockało
Andruszkiewicz Magdalena, Andrzejewski Wojciech, Bachmatiuk Joanna, Bąbała Natalia, Białas Paweł, Chechłacz Monika, Cioch Paweł, Gapsa Bartosz, Gładych Miłosz, Grochala Kamil, Janusz Patryk, Kochanowski Szymon, Konkel Michał, Kubiak Bartłomiej, Leszczyński Paweł, Łasiński Marcin, Mandel Marlena, Miałszygrosz Andrzej, Nieżychowski Hubert, Osowski Paweł, Pierzyna Kamil, Polański Maciej, Rajek Małgorzata, Sielicka Olga, Stańczyk Krystian, Stereńczak Mateusz, Suchacki Michał, Szopiera Paulina, Wierzchoń Maja, Zenel Bartosz

 

2008_3bKLASA III B (2005 - 2008)
Wychowawca klasy: Ewa Rutkowska / Jolanta Witt

Adamczyk Arkadiusz, Adamczyk Dariusz, Adamczyk Łukasz, Chendoski Przemysław
Garnitz Marcin, Głyżewski Marcin, Grzesik Katarzyna, Janiszewski Piotr, Jasiński Jakub, Kaleńczuk Łukasz, Kinczewski Przemysław, Krűger Jacek, Kujawska Paulina
Lach Przemysław, Lubaszczuk Maciej, Milkiewicz Dominik, Nowak Olga, Pogorzelska Karolina, Senska Łukasz, Skarupa Jakub Tomasz, Szarzyński Przemysław, Wegner Anita, Wendland Monika, Wojtecki Kamil, Zasztowtt Kamil, Zomerski Tomasz
2008_3cKLASA III C (2005 - 2008)
Wychowawca klasy: Iwona Narożny / Alicja Kosińska
Bąk Patrycja, Bochyńska Weronika, Borczyk Artur,Czapla Adam, Deja Agnieszka, Dróbka Agata, Ewertowska Angelika, Fąferek Marta, Fortuna Kamil, Fórmanowicz Daria, Grześ Barbara, Heliński Karol, Jabłoński Bartosz, Jędrzejczak Paulina, Kaczor Agnieszka, Kajnath Rozalia, Kędziera Beata, Konnak Marta, Kośmicka Patrycja, Król Daria, Ksycka Ewa, Łączkowski Przemysław, Mikołajczak Marta, Olecka Karolina, Pinas Dorota, Piwkowska Paulina, Skonieczny Łukasz, Stachera Marta, Stolp Anna, Tatera Przemysław, Teofilak Aleksandra, Thomas Jakub, Wiśniewska Marta, Wojczyńska Agnieszka, Wojtalewicz Piotr

2008_3dKLASA III D (2005 - 2008)
Wychowawca klasy: Katarzyna Włodkowska

Bąkowska Monika, Biel Bartosz, Bryndza Karolina, Domek Artur, Fabiszak Natalia,
Fintz Przemysław, Folta Magdalena, Hakawczyn Justyna, Hryniewicz Rafał, Jezior Jakub, Jędrzejczyk Anna, Kaczmarek Emilia, Kalinowski Michał, Kloczkowska Dagna, Kurkowska Katarzyna, Miałszygrosz Aleksandra, Michalak Aleksandra, Niemczewski Michał, Pelichowski Grzegorz, Półtorak Mateusz, Roszczyk Konrad, Rumińska Marta, Rybak Paulina, Laskowska Paulina, Streflik Hubert, Szłapak Robert, Szpot Marcin, Szycko Aleksandra, Wawro Dominika, Włodarczyk Ewa, Woltmann Diana
Wójcik Marcin, Żerebiło Emil, Żurkiewicz Michał
2008_3eKLASA III E (2005 - 2008)
Wychowawca klasy: Grażyna Rawicka - Bilejczyk
Bielachowicz Monika, Borucki Maciej, Chmielewska Justyna, Cierlikowska Zuzanna, Czajkowska Joanna, Czapiewska Maja, Dębek Jakub, Garbacik Dawid, Gromada Marika, Ilnicki Dawid, Januszewska Paulina, Jedlińska Natalia, Kaczmarek Agata, Klocek Patrycja, Kochmańska Karolina, Kopiński Michał, Kuczyński Martin, Matuszak Alicja, Nowicka Lena, Pilarczyk Filip, Pilarczyk Marta, Podhorecka Anna, Podolska Paulina, Rutkowska Katarzyna, Sołtysiak Paulina, Szczęsna Alicja, Szutkiewicz Piotr, Szuwara Krzysztof, Szymkowiak Sandra, Turzyńska Daria, Wcisło Magdalena, Wesołowski Damian, Wieczorek Karolina, Żebrowska Kornelia
2008_3fKLASA III F (2005 - 2008)
Wychowawca klasy: Sławomir Kozłowski
Bałdys Karolina Monika, Barabasz Jędrzej, Bąkowska Edyta, Bednarczyk Sandra, Brzeziński Radosław, Chudy Damian Marek, Furmann Paulina, Gładych Alicja, Graszka Joanna, Grochowski Rafał, Holweg Michał, Jankowska Justyna, Kłysz Patrycja, Kordyś Adriana, Kuśnierek Alicja, Leszcz Monika, Leszczyńska Daria, Marcinkowski Dawid, Mączka Karolina, Nowak Kacper, Paciuch Daria, Paprota Kamila, Patalas Katarzyna, Patalas Paulina, Schmidt Angelika, Schwochert Jacek, Siatkowski Artur, Smoguła Małgorzata, Stopa Katarzyna, Tomczak Martyna, Waloch Martyna, Wieczorek Jacek, Więcko Justyna, Zięcik Ewa

2008_3gKLASA III G (2005 - 2008)
Wychowawca klasy: Krystyna Oleksów 

Błaś Róża, Borucka Paula, Buller Magdalena, Chmielewski Adam, Dąbrowska Oliwia, Dróbka Anna, Gnatek Grzegorz, Grochowski Maciej, Jabłońska Daria, Karnowski Karol, Kledzik Olga, Klikowska Barbara, Knapski Mateusz, Kopertowicz Fabian, Kordylas Paweł, Kwiatkowski Mieczysław, Lewenda Marta, Maciejewska Agata, Mantaj Oskar, Markowski Michał, Michałek Natalia, Nowak Patrycja, Paluszak Anna, Paluszkiewicz Iwona, Pietrołaj Jakub, Przeniczkowska Raisa, Samul Justyna, Socha Paweł, Śnioszek Anna, Tomczyk Karolina, Warszawska Justyna, Zasada Łukasz
2008_3hKLASA III H (2005 - 2008)
Wychowawca klasy: Małgorzata Ochodek
Bednarski Michał, Bluma Przemysław, Błochowiak Dobrawa, Borzdyńska Róża, Braun Mateusz, Dwulit Paulina, Gazda Joanna, Graczyk Katarzyna, Jakubiak Tomasz, Jaworska Katarzyna, Kaczor Małgorzata, Kępiński Michał, Kiestrzyn Łukasz, Korczak Piotr, Kosarzycka Karolina, Kowalska Ewelina, Kowalska Joanna, Kubacki Kamil, Leda Agnieszka, Maluśkiewicz, Młodzik Izabela, Nakielska Aleksandra, Nieroda Piotr, Niewierkiewicz Rozalia, Pękała Klaudia, Pilarczyk Angelika, Rafinski Damian, Standio Jakub, Szymańska Arleta, Tucholska Anna, Walas Krzysztof, Waszak Artur, Widomski Jacek

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.