Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Artykuły

sukcesy naszych uczniów 2010/2011

Siergiej Gierżot –  Finalista XLII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Rosyjskiego - Warszawa, 15-17 kwietnia 2011r.!

Oliwia Golec wyróżnienie I stopnia na szczeblu krajowym (IV miejsce) - w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym "Eureka" - Warszawa, 1.VI.2011r.

Tomasz Łabusiński – V miejsce w Finale Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego, I miejsce w etapie regionalnym  (woj. wielkopolskie i lubuskie)  – Poznań, 14.V.2011r

Adrian Karowski – 12-te miejsce w  Finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach - Bydgoszcz, 13.IV.2011r.

Adrian Karowski – XXVI miejsce w Finale Ogólnopolskim V Ogólnopolskiej Olimpiady Mediewistycznej (historia wieków średnich) – Gdańsk, 18-19.IV.2011r

Jakub Śpiewak II miejsce w Finale Wojewódzkim Konkursu SUPERMATEMATYK – Poznań, 2.IV.2011r.

Daria Rzeczycka – III miejsce w III Ponadpowiatowej Olimpiadzie Ekologicznej Subregionu Pilskiego (powiaty pilski, złotowski, chodzieski, czarnkowsko - trzcianecki, wągrowiecki) -  29.XI.2011r.

Alicja Smolarz – wyróżnienie w III Ponadpowiatowej Olimpiadzie Ekologicznej Subregionu Pilskiego (powiaty pilski, złotowski, chodzieski, czarnkowsko - trzcianecki, wągrowiecki) -  29.XI.2011r

Jakub Śpiewak IV miejsce w Finale IX Regionalnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas I szkół ponadgimnazjalnych z powiatów chodzieskiego, czarnkowsko- trzcianeckiego, pilskiego i złotowskiego  - 3.VI.2011r

Drużyna w składzie: Michał Oleszczyk, Piotr Kosakowski, Mateusz Piechowiak - II miejsce w Regionalnym Konkursie dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych: " Eksperyment fizyczny a mechatronika"  - Bydgoszcz, 4.X.2010r.

Sandra Knap, Patrycja Zalaś – udział w etapie okręgowym XL Olimpiady Biologicznej

Patrycja Zalaś – udział w etapie okręgowym XL Olimpiady Biologicznej

Karolina Ignatowicz – udział w etapie okręgowym XXXVII Olimpiady Geograficznej

Monika Kubik – udział w etapie okręgowym XXXV Ogólnopolskie Olimpiady Artystycznej

Karol Witt – udział w etapie ponadwojewódzkim Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych „Salamandra” – pt. "Zwierzęta lasów".

Oliwia Golec – udział w Finale VIII Regionalnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas drugich szkół ponadgimnazjalnych powiatów chodzieskiego, czarnkowsko- trzcianeckiego, pilskiego i złotowskiego "MATEMATYCZNY ORZEŁ"

Marta Szymborska I nagroda i „Złote Pióro”,  Kinga Wasilewska – III nagroda, Marta Tzschentke – wyróżnienie w VIII Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro” – 17.III.2011r

Wyróżnienie dla uczniów z kl.1c: Katarzyna Dutkowska, Dennis Latzke, Natalia Pankowska, Kinga Bureta, Kinga Kotomska, Klaudia Kępista,  Kamila Joppek w konkursie na najlepsze reportaże dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych Wielkopolski organizowanym przez Fundację „Filmowiec” w Poznaniu - XII.2010r

Alicja Smolarz (3f) - III miejsce, Karol Witt (3e) i  Daria Rzeczycka (3f)  wyróżnienia w Finale Powiatowym X Olimpiady Ekologicznej Powiatu Pilskiego – 15.XI.2010r.

Sandra Knap (2e) i Patrycja Zalaś (2e) reprezentowanie szkoły w zawodach okręgowych 40 Olimpiady Biologicznej 29.I.2011r.

Alicja Smolarz (3f), Daria Rzeczycka (3f), Karol Witt (3e) awans do Finału Wojewódzkiego XVI OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ – 10.I.2011r.

Jakub Śpiewak (1b) - III miejsce, Tomasz Bieniek (1b) - IV miejsce, Jakub Kwiatkowski (1b) - V miejsce, Żaneta Żaczek (1b), Oliwia Golec (2b) - II miejsce w Finale Powiatowym konkursu SUPERMATEMATYK 30 marca 2011r.

Jakub Śpiewak (1b) - I miejsce, Jakub Kwiatkowski (1b) - 4 miejsce, awans do  Finału Regionalnego w  powiatowym etapie  IX Regionalnego  Konkursu Matematycznego dla uczniów klas I szkół ponadgimnazjalnych 11.IV.2011r

Joanna Lechowicz (2d) zwycięzcą Powiatowego  Konkursu Ortograficznego „O ZŁOTE PIÓRO STAROSTY PILSKIEGO” - 30 marca 2011r.

Kamil Nowak (2f) zwycięzcą Finału Powiatowego Konkursu  " Z Prawem Jazdy w Dorosłość"  - 30.III.2011r.

II miejsce dla drużyny: Jerzy Tyra (2c) i Kasper Najda (2d) ) w III Powiatowym Konkursie Wiedzy o Sporcie – 23.III.2011r

Paula Sobczak (3g) -  III miejsce; wyróżnienia dla Oliwia Golec (2b), Tadeusz Ronij (2g) w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego - 28 marca 2011r

Nagrodę za bardzo dobry wynik Daria Rzeczycka (3f), dyplomy wyróżnienia otrzymali: Kacper Bator (2b), Tomasz Bieniek (1b), Grzegorz Bemowski (2b) oraz Agata Filip (2f) w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym "Eureka"- 1.VI.2011r

Joanna Kozera – I miejsce, Jagoda Tonderys – II miejsce, Agnieszka Chodor – wyróżnienie w 1 Pilskim Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym – 15.XI.2010r.

Magdalena Watras z klasy 1c – ilustratorka Wierszynki otrzymała w Młodzieżowym Domu Kultury Złoty Pędzel - nagrodę za dokonania twórcze w roku 2010/2011 - 26 maja 2011r

Oliwia Golec (2b) - nagroda za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego    FOX 2011 - 27 maja  2011r

Anna Krawczyk - nagroda za bardzo dobry wynik, wyróżnienia dla Marty Drzycimskiej, Magdy Gruszka, Siergieja Gierżota, Pawła Mściszewskiego, Darii Rzeczyckiej, Pauliny Kiziak, Rafała Kot (2f) w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym "ALCHEMIK 2011"- 26 maja 2011r

Jakub Śpiewak, Paweł Rykowski, Tomasz Bieniek - wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2011- 17 maja 2011r

Marek Szak (2a) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym GEOPLANETA – V.2011r.

Drużyna w składzie: Agnieszka Chodor (1d), Marcin Kupczyk (3d), Jakub Radka (3d) -  I miejsce w Powiatowym Konkursie Filmowym organizowanym przez Forum Samorządów Uczniowskich Powiatu Pilskiego i  Kino HELIOS w Pile - 19 kwietnia 2011r

Oliwia Piotrowska II m-ce, Olga Kościańska – wyróżnienie  w Powiatowym Konkursie na prezentację mulimedialną 'My Canadian Impressions'; Karolina Maroszek III m-ce, Natalia Filipiak wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Translatologicznym – 15.IV.2011r.

I miejsce drużynowo (Oliwia Golec, Karolina Maroszek, Kacper Skowron), II miejsce indywidualnie - Oliwia Golec w IV MIEJSKIM KONKURSIE WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych -  18.III.2011r

Oliwia Golec (2b) - reprezentantka szkoły w Finale  VIII Regionalnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas drugich szkół ponadgimnazjalnych powiatów chodzieskiego, czarnkowsko- trzcianeckiego, pilskiego i złotowskiego "MATEMATYCZNY ORZEŁ" – 9.IV.2011r.

Natalia Encminger (2e) - II miejsce, Kinga Nazarewicz (2e) - III miejsce (drużynowo I miejsce) w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy O HIV/AIDS pod hasłem: „AIDS- wczoraj, dziś, jutro”, wśród nich – 1.XII.2010r.

Monika Kubik (1c) - uczestniczka eliminacji okręgowych XXXV Olimpiady Artystycznej – 6.XII.2010r.

Karol Witt (3e) reprezentant szkoły w etapie ponadwojewódzkim Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Szkół Średnich pt. "Zwierzęta lasów" organizowanego przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody SALAMANDRA

Reprezentanci szkoły w II etapie XVI KONKURSU CHEMICZNEGO dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych organizowanego przez Wydział Chemii UAM w Poznaniu: O.Golec, P.Kiziak, M.Ksit, P.Mściszewski, D.Rzeczycka – 4.XII.2010r.

Paulina Kluza I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Szachach Indywidualnych  - 24.XI.2010r.

II miejsce dla Ewy Półtorak (1b) w Finale Konkursu Recytatorskiego pt."Mój ulubiony wiersz" organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury „Iskra” w Pile – 20.XI.2010r.

Wojciech Jarno, Patrycja Pietrzak, Anna Dobrowolska, Emilia Bąk, Aleksandra Sawińska, Aleksandra Lubas, Oliwia Piotrowska i Aleksandra Soter laureatami konkursu "Śladami Sierpnia ’80" dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych regionu pilskiego - 11 września 2010r.

 

SUKCESY SPORTOWE:

Srebrny medal w Ogólnopolskiej Licealiadzie w Piłce Siatkowej Chłopców – 27.VI.2011r

Złoty medal  w Finale Wielkopolskiej Licealiady w Piłce Siatkowej Chłopców – Piła, 24.III.2011r.

Przemysław Sas (kapitan), Jakub Paszek, Rafał Kaźmierczak, Paweł Markiewicz, Dawid Wojdyński, Arkadiusz Jutrzenka, Karol Sokołowski, Jacek Wysocki, Krystian Królak, Tobiasz Szczepaniak (libero), Wiktor Mikołajczak (II libero), Wojciech Kwiecień.

Srebrny medal  w Finale Wielkopolskiej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt – Kalisz, 23.III.2011r

Skład zespołu: Daria Pyłypiw, Paulina Klejment, Monika Nowak, Martyna Tracz, Paulina Sośnicka, Małgorzata Wawrzyńska, Aleksandra Kubera, Angelika Jagła, Magda Świło, Paula Kaczmarek oraz Aleksandra Skiba.

Przemysław Sas, Arkadiusz Jutrzenka (2sms) – I miejsce w Finale Rejonu i III miejsce w Finale Mistrzostw Województwa w Piłce Siatkowej Plażowej Chłopców – 14.VI.2011r.

Paulina Klejment, Małgorzata Wawrzyńska (2c) – I miejsce w Finale Mistrzostw Rejonu w Piłce Siatkowej Plażowej Dziewcząt – VI.2011r.

Złoty medal Bartosza Kowalczyka (3f) i brązowy Joanny Bemowskiej (1f) w Finale Mistrzostw Województwa w Biegach Przełajowych – Żerków, 9 kwietnia 2011r.

III miejsce - Licealiada Rejonu Pilskiego SZS Wielkopolska Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców - Piła, 25.I.2011r

II miejsce - Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt - Piła, 5.XI.2010r

Złote medale: Bemowska Joanna (1f) – 2km chód; Krupińska Weronika (3d) –rzut oszczepem

Kowalczyk Bartosz (3f) – 800m;

Srebrne medale: Nowak Katarzyna (1d) – 800m, Śmigielski Dawid(3e) -rzut oszczepem -

Finał Wielkopolskiej Licealiady Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce - Poznań, 13.X.2010r

VII miejsce  dla drużyny dziewcząt - Mistrzostwa Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Racot, 22.X.2010r.

10 medali  i awans do mistrzostw województwa (Markowska Karolina (1c) – 110m ppł Hudzińska Kinga - 110m ppł, Jagła Danuta (1f) – 400m, Nowak Katarzyna (1d) – 800m

Bemowska Joanna (1f) – 2km chód Krupińska Weronika (3d) –rzut oszczepem, Kowalczyk Bartosz (3f) – 800m, Wysocki Jacek (2sms) – skok w dal, Szuleka Maksymilian(3a)–skok wzwyż, Śmigielski Dawid(3e) -rzut oszczepem - Indywidualne Mistrzostwa Rejonu Pilskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkoatletyce - Złotów, 6.X.2010r

Złote medale dla drużyny dziewcząt i drużyny chłopców  - Mistrzostwa  Rejonu Pilskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców – Piła, 23-24.II. 2011r

Arleta Flisikowska (1b)

III miejsce - Mistrzostwa Polski Kobiet w warcabach 64-polowych – Trzcianka,09.2010r

III miejsce - Mistrzostwa Polski Kobiet w warcabach 100-polowych – Dąbki, 09.2010r

12 miejsce – Mistrzostwa Świata Juniorek – grudzień.2010r

I miejsce – Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w warcabach 100-polowych – Nowa Ruda, III.2011r.

Joanna Bemowska (1f) – II miejsce – chód 3000 km - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów, Spała, 30.01.2011r

Bartosz Kowalczyk (3f) – I miejsce – bieg 3000m - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów, Spała, 30.01.2011r; I miejsce - Przełajowe Mistrzostwa Polski – III.2011r.

Mateusz Piechowiak (3b) – II miejsce w kategorii TJ podczas Ogólnopolskich Marszy na Orientację  - Szczecin, 17-19.IX.2010r

I miejsce w kategorii chłopców, II miejsce w kategorii dziewcząt w XI Powiatowej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży – 27.IX.2010r.

II miejsce dla zespołu dziewcząt w Drużynowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce (Finał XII Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży Powiatu Pilskiego 2010/2011) – Piła, 2 czerwca 2011r.

Drużynowo I miejsce w kategorii dziewcząt i II miejsce w kategorii chłopców w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w biegach przełajowych  - Piła, 31.III.2011r.

Złote medale dla drużyny dziewcząt i chłopców w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej - 23-24 lutego 2011r.

II miejsce i awans do Mistrzostw Województwa dla drużyny: Paulina Kluza (3f)

Paweł Mściszewski (3f), Wojciech Kołduński (3b), Piotr Kosakowski (3b) podczas Mistrzostw Powiatu Pilskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach Drużynowych -  25.I.2011r

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu – 25.I.2011r.;  II miejsce w  Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej Chłopców - 13 XII.2010r.

Skład zespołu: Szymon Gendera (kapitan ), Rajewicz Jakub, Lipiński Bartłomiej, Skibiński Adam, Łabusiński Tomasz, Serwus Bartłomiej, Dietrich Tomasz, Sadoch Mariusz, Thiel Paweł, Łysanowicz Krzysztof, Paszek Jakub, Maksymilian Szuleka

Srebrny medal dla drużyny chłopców (Jakub Kowalski 3A, Dawid Śmigielski 3E, Przemysław Zaborski 3tw, Sebastian Zabel 3E, Mateusz Kostecki 2tw, Bartosz Skowroński 2A, Tomasz Suski 3E, Sebastian Kępiński 3A, Paweł Siedlok 3E, Jarosław Bolek 1 E, Tobiasz Matulewicz 3 E) w Finałowym Turnieju Mistrzostw Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej - 30 listopada 2010r.

Srebrny medal i awans do Finału Wojewódzkiego Wielkopolskiej Licealiady dla drużyny dziewcząt podczas Otwartych Mistrzostw Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym - Piła, Pływalnia WODNIK - 5 listopada 2010 r.

I miejsce - drużyna  dziewcząt (Bemowska Joanna I F, Jagła Danuta I F, Sobczak Marta I F, Janikowska Angelika I C, Rychlik Paulina III D, Przewoźniak Kinga I E, Kowalska Diana II G, Nowak Katarzyna I E, Bąk Joanna II B, Markowska Karolina I C, Drogosz Maja II G, Słoma Anna II B, Miśkiewicz Małgorzata II G)

I miejsce dla drużyny chłopców (Kowalczyk Bartosz III F, Kowalski Jakub III A, Strógarek Kacper I TW, Gryglas Maciej II TW, Siwarski Kacper I TW, Gapiński Przemysław II TW, Pakiet Damian IA, Najda Franciszek I TW, Niewęgłowski Patryk II TW,  Pawulski Beniamin I B, Kępiński Sebastian III A, Zaborski Przemysław II TW)

w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych – Wyrzysk, 27.IX.2010r.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.