Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Artykuły

sukcesy naszych uczniów 2011/20112

Ważniejsze osiągnięcia uczniów w  konkursach, przeglądach
w roku szkolnym 2011/2012

Lp.

Nazwa konkursu

Zasięg

Osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

1

Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"

ogólnopolski

Jakub Śpiewak (2b)

III miejsce - tytuł "Taon"

2

XVIII Sesja Sejmu Dzieci  i  Młodzieży

ogólnopolski

Kinga Bureta i Dennis Latzke (2c)

udział

3

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Supermatematyk”

wojewódzki

Jakub Śpiewak (2b)

I miejsce

4

Konkurs „7 cudów północnej Wielkopolski”

Północna Wielkopolska (powiaty: pilski, chodzieski, czarnkowski, złotowski)

drużyna w składzie:
Patryk Filoda, Artur Francuzik, Klaudia Julke, Karolina Kończak, Klaudia Lach, Natalia Brzezińska, Agnieszka Rentz, Adam Skibiński, Mikołaj Dąbrowski, Natalia Golla, Karolina Żur, Agnieszka Ziętkiewicz, Karolina Iwanowicz

I nagroda w kategorii "natura"

5

IX Regionalny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas drugich szkół ponadgimnazjalnych

powiaty: chodzieski, czarnkowsko- trzcianecki, pilski i złotowski

Jakub Śpiewak (2b)

IV miejsce

6

VIII Ogólnopolski Konkurs Papieski

ogólnopolski

Tomasz Łabusiński (2b)

II miejsce

7

XXXIII Wojewódzki Konkurs Literacki „Zielone Pióra”

wojewódzki

Marta Szymborska (3c)

III nagroda

8

Ogólnopolski Konkurs " Pomaluj życie na nowo"

ogólnopolski

Anna Kowalik (1c)

nagroda i dyplom za III wyróżnienie

9

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Maria Skłodowska-Curie. Geniusz i odkrycia”

ogólnopolski

Magdalena Watras (2c)

wyróżnienie

10

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy
o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach

międzywojewódzki (woj. kujawsko – pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie)

Adrian Karowski  (3a)

udział

11

Natalia Taczkowska (1b)

udział

12

Oskar Kwasiński (1d)

udział

13

Aleksandra Tatera  (2d)

udział

14

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR" 

ogólnopolski

Jakub Śpiewak (2b)

nagroda za bardzo dobry wynik

15

Oliwia Golec (3b)

wyróżnienie

16

Jakub Nurski (1b)

wyróżnienie

17

Tomasz Bieniek (2b)

wyróżnienie

18

VIII edycja konkursu – „Pomoce naukowe”

ogólnopolski

Patrycja Marcinkowska (2c)

wyróżnienie

19

I Wojewódzki Konkurs Recytatorski im. Romana Brandstaettera

wojewódzki

Wojciech Jarno (3f)

wyróżnienie oraz Specjalna Nagroda

20

Konkurs Profilaktyczny
„Uzależnienie w obiektywie kamery”

wojewódzki

Paula Goldstein
Kacper Żurawski
Wojciech Dombrowski
Wiktoria Śniecikowska

wyróżnienie

21

Wyróżnienie w konkursie edukacyjnym „Historia Polskiego Filmu”

wojewódzki

Katarzyna Dutkowska
Dennis Latzke
Patrycja Marcinkowska
Klaudia Kępista
Radosław Cysarz

wyróżnienie

22

IX Regionalny Konkurs Literacki
„O Złote Pióro”
pod hasłem "Od magii świata do magii słowa".

powiatowy

Kinga Wasilewska (2a)

I nagroda   i „Złote Pióro”

23

XI Wojewódzki Konkurs Literacko – Fotograficzno - Plastycznym „Małe Konfrontacje 2012”( w części literackiej)

wojewódzki

Kinga Wasilewska (2a)

wyróżnienie

24

XI Wojewódzki Konkurs Literacko – Fotograficzno - Plastycznym „Małe Konfrontacje 2012” (w części fotograficznej)

wojewódzki

Jagoda Runowska

wyróżnienie

25

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Supermatematyk”

wojewódzki

Kacper Cioch (I b)

udział w Finale

26

Agata Fiedorowicz (I f)

udział w Finale

27

Jakub Nurski ( I b )

udział w Finale

28

Jakub Kwiatkowski (II b)

udział w Finale

29

Tomasz Bieniek (II b).

udział w Finale

30

X Regionalny  Konkurs Matematyczny dla Uczniów Klas I Szkół Ponadgimnazjalnych.

powiaty chodzieski, czarnkowsko- trzcianecki, pilski i złotowski, poznański, gnieźnieński

Kacper Cioch (1b)

udział w Finale

31

Patryk Bakuła (1tw)

udział w Finale

32

II Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

powiatowy

Oliwia Golec (3b)

I miejsce

33

II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

powiatowy

Kinga Skałecka (2f)

I miejsce

34

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Sporcie

powiatowy

drużynowo: Jerzy Tyra (3c), Michał Nowacki (3d)

I miejsce

 

 

 

Osiągnięcia w olimpiadach w roku szkolnym 2011/2012

Lp.

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia /opiekuna/

miejsce

zasięg

1

53. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Adrian Karowski (3a) /opiekun: Sławomir Biały/

Finalista

centralny

2

Ogólnopolska Olimpiada Medialna

Kinga Kotomska (2c) /opiekun: Katarzyna Włodkowska/

udział

centralny

3

V Ogólnopolska Olimpiada Mediewistyczna

Adrian Karowski (3a) /opiekun: Sławomir Biały/

XXIII

centralny

4

IV Ponadpowiatowa Olimpiada Ekologiczna Subregionu Pilskiego

Weronika Biłoszewska (3e), Sandra Knap (3e) /opiekun:Danuta Zaremba/

udział

międzypowiatowy (5 powiatów)

5

XLI  Olimpiada Biologiczna

Patrycja Zalaś (3e)
Paula Podlecka (2e)
Anna Serafin (
3f)
/opiekun:Danuta Zaremba, Maria Dembińska/

udział

okręgowy

6

XXVII  Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Kinga Skałecka (2f)
Igor Dreger (3f)
/opiekun:Maria Dembińska /

udział

wojewódzki

7

XXXVIII Olimpiada Geograficzna 2011/2012

Katarzyna Rajek (3d)
Mikołaj Dąbrowski  (2a)
/opiekun: Eliza Miękczyńska/

udział

okręgowy

8

X Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości

Marta Kordylewicz (3g)
Karolina Pikulik (
2f)
/opiekun: Eliza Miękczyńska/

udział

okręgowy

9

XLIII Ogólnopolska Olimpiada Języka Rosyjskiego 2011/2012

Paula Goldstein (kl. 2e)
/opiekun: Aleksandra Grzegorczyk/

udział

okręgowy

10

Powiatowa Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem: „AIDS – wczoraj, dziś, jutro” 

Aleksandra Kubera (2f)
Paulina Szczepańska (2e)
/opiekun: Danuta Zaremba/

ex aequo I miejsce

powiatowy

11

XI Olimpiada  Ekologiczna Powiatu Pilskiego

Weronika Biłoszewska (3e), Sandra Knap (3e) /opiekun:Danuta Zaremba/

wyróżnienie

powiatowy

 

 

 

Ważniejsze osiągnięcia uczniów i szkół w sporcie
w roku szkolnym 2011/2012

Lp.

Konkurencja sportowa

Osiągnięcia

zasięg

Imię i nazwisko ucznia

miejsce

1

Mistrzostwa Polski Juniorek, Białystok, 23.06.2012r

ogólnopolski

Joanna Bemowska (2f) - chód na 10 km

II miejsce

2

Puchar Świata w Chodzie Sportowym w kategorii juniorów – Sarańsk, 12.05.2012r

międzynarodowy

Joanna Bemowska (2f)

udział w reprezentacji Polski

3

Halowe Mistrzostwach Polski Juniorów – Spała, 27.01.2012r

ogólnopolski

Joanna Bemowska (2f) - chód na 3 km

II miejsce

4

Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Płock, 22.07.2011r

ogólnopolski

Joanna Bemowska (2f) - chód na 5 km

I miejsce

5

„Polish Skimboarding Open 2011” – Gdańsk

ogólnopolski

Grzegorz Bemowski (3b)

II miejsce

6

Drużynowe Mistrzostwa Europy Kobiet w warcabach stupolowych

międzynarodowy

Arleta Flisikowska (2b)

III miejsce

7

Mistrzostwa Polski Juniorek w warcabach stupolowych

ogólnopolski

Arleta Flisikowska (2b)

I miejsce

8

Mistrzostwa Polski Kobiet w warcabach klasycznych

ogólnopolski

Arleta Flisikowska (2b)

I miejsce

9

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym w kat. CYKLOSPORT OPEN KOBIET

ogólnopolski

Wiktoria Magnucka (1C)

I miejsce

10

Puchar Polski w Kolarstwie Górskim - kategoria "junior"

ogólnopolski

Artur Sobkowiak (1tw)

X miejsce

11

Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek w Piłce Siatkowej

ogólnopolski

Katarzyna Lewandowska, Klaudia Konieczna, Klaudia Czaplińska

IV miejsce

12

Półfinał Mistrzostw Polski Kadetek w Piłce Siatkowej Dziewcząt

ogólnopolski

Katarzyna Lewandowska, Klaudia Konieczna, Klaudia Czaplińska

III miejsce

13

Współzawodnictwo sportowe w roku szkolnym 2010/11 w ramach XII Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży.

powiatowy

dziewczęta

I miejsce

14

chłopcy

I miejsce

15

Mistrzostwa Polski Kadetów (UKS SMS „Nafta”)

ogólnopolski

1 sms

IV miejsce

16

Mistrzostwa Polski Juniorów (UKS SMS „Nafta”)

ogólnopolski

2,3 sms

V miejsce

17

Ogólnopolska Licealiada w Piłce Siatkowej Chłopców 

ogólnopolski

Arkadiusz Jutrzenka, Przemysław Sas, Tobiasz Szczepaniak, Paweł Markiewicz, Bartosz Grad, Wojciech Kwiecień, Karol Sokołowski, Marcin Radziewicz, Dariusz Zborowski, Adrian Sławiński, Adam Trzaska i Robert Kaźmierczak

III miejsce

18

Finał Wojewódzki XIII Licealiady w Piłce Siatkowej Chłopców

wojewódzki

I miejsce

19

Mistrzostwa Rejonu Pilskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Dziewcząt

rejonowy (ponadpowiatowy)

Sośnicka Paula (3e) Klejment Paulina (3c) Kubera Aleksandra (2f) Konieczna Klaudia (1e) Pieścikowska Joanna (2d) Czaplińska Klaudia (1c) Lewandowska Katarzyna (1d) Cioch Aleksandra (1f) Fiedorowicz Agata (1f) Kosmatka Aleksandra (1f ) Lorczyk Marta  (1f)

II miejsce

20

Finał Wielkopolskiej Licealiady w Piłce Plażowej Chłopców

wojewódzki

Dariusz Zborowski(2sms),
Marcin Radziewicz(2sms)

II miejsce

21

Finał Wielkopolskiej Licealiady w Piłce Plażowej Dziewcząt

wojewódzki

Klaudia Konieczna (1e)
Klaudia Czaplińska (1c)

II miejsce

22

Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej

powiatowy

Kostecki Mateusz (3tw) , Skowroński Bartosz (3a), Wiza Mateusz (2b) , Grabowski Arkadiusz (2b), Gapiński Przemysław , Bolek Jarosław (2f), Pakiet Damian , Szczepaniak Tobiasz (3sms) , Krawiec Maciej (1A),

Riske Michał (1a)

I miejsce

23

Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej

rejonowy (ponadpowiatowy)

V miejsce

24

Licealiada Rejonu Pilskiego SZS Wielkopolska w Piłce Koszykowej Chłopców

rejonowy (ponadpowiatowy)

drużyna chłopców: Bartosz Rajewicz, Adam Skibiński, Tomasz Łabusiński, Dawid Taterka, Marek Kubik, Patryk Lemański, Mateusz Boniecki, Rajewicz Jakub, Serwus Bartłomiej, Lipiński Bartłomiej

I miejsce

25

Finał Wojewódzki  Licealiady w Piłce Koszykowej Chłopców

wojewódzki

VIII miejsce

26

Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Szachach Indywidualnych

powiatowy

Angelika Cecka (1c)

I miejsce

27

Mistrzostwa Powiatu Pilskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

powiatowy

Joanna Bemowska (2f), Katarzyna Nowak (2d), Danuta Jagła (2f), Angelika Janikowska (2c), Karolina Markowska (2c), Marta Sobczak (2f), Agata Fiedorowicz (1f), Joanna Bąk (3b), Kinga Przewoźniak (2e), Patrycja Myk (1b), Paulina Graduszewska, Iwona Borowicka (1b), Agata Rolińska, Anna Słoma (3b).

I miejsce

28

Mistrzostwa Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

wojewódzki

V miejsce

29

Indywidualne Mistrzostwa Rejonu Pilskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkoatletyce

rejonowy (ponadpowiatowy)

100 przez płotki - Karolina Markowska (2c)

I miejsce

30

2km chód - Joanna Bemowska (2f)

I miejsce

31

200m - Agata Rolińska (1a)

I miejsce

32

400m -Danuta Jagła (2f)

I miejsce

33

800m - Katarzyna Nowak (2d)

I miejsce

34

sztafeta 4x400m - (Marta Sobczak(2f), Danuta Jagła(2f), Katarzyna Nowak(2d), Joanna Bemowska(2f)

I miejsce

35

sztafeta 4x100m -(Beata Mikołajczyk(1d), Adrianna Machajewska (1d), Ewa Półtorak(2b), Kinga Funk(2f)

II miejsce

36

200m -Dawid Świtliński (2tw)

III miejsce

37

400m - Grzegorz Ciemięga (1b)

III miejsce

38

pchnięcie kulą - Kamil Łojko (2b)

III miejsce

39

Finał Wielkopolskiej Licealiady Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce

wojewódzki

Joanna Bemowska (2f)- chód na 2km

I miejsce

40

Katarzyna Nowak (2d)- 800m

II miejsce

41

Agata Rolińska (1a)- 200m

IV miejsce

42

sztafeta dziewcząt - 4x400m Marta Sobczak(2f), Danuta Jagła(2f), Katarzyna Nowak(2d), Joanna Bemowska(2f)

IV miejsce

43

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w biegach przełajowych

powiatowy

Katarzyna Nowak(2d)

I miejsce

44

Finał Mistrzostw Województwa w Biegach Przełajowych

wojewódzki

Katarzyna Nowak(2d)

III miejsce

45

XIII Finał Powiatowej Licealiady w Lekkiej Atletyce

powiatowy

drużynowo: dziewczęta

I miejsce

46

200m - Rolińska Agata (1a)

I miejsce

47

400m - Jagła Danuta (2f)

I miejsce

48

800m -Nowak Katarzyna (2d)

I miejsce

49

pchnięcie kulą- Łojko Kamil(2b)

I miejsce

50

4x100m - sztafeta chłopców

I miejsce

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.