Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Artykuły

sukcesy naszych uczniów 2012/2013

Najważniejsze osiągnięcia naukowe i sportowe uczniów, szkół, placówek, nauczycieli w roku szkolnym 2012/2013.

Lp.

Imię i nazwisko

Osiągnięcie

1

Zespół Szkół im. St. Staszica w Pile

Zajęcie IV miejsca w rankingu (PortalMaturzysty.pl) na najpopularniejsze licea w Wielkopolsce.

2

Zespół Szkół im. St. Staszica w Pile

I miejsce w kategorii dziewcząt we współzawodnictwie sportowym w ramach XIII Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży

I miejsce w kategorii chłopców we współzawodnictwie sportowym w ramach XIII Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży

3

Arleta Flisikowska (3b) Joanna Bemowska (3f)

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia sportowe.

4

Patrycja Marcinkowska (3c)

Nagroda, indeks oraz staż za zajęcie I miejsca w I Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim „Grasz o Indeks”

5

Tomasz Łabusiński (3b)

I miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Papieskim

6

Aleksandra Wiśniewska (3d)

III miejsce w Ogólnopolskim Dziecięco – Młodzieżowym Festiwalu Piosenki „O Bursztynową Nutkę”.

7

Kinga Skałecka (3f)

III miejsce w Międzynarodowym Festiwalu „Balkan Test 2012” z chórem kameralnym „Canto” w Bułgarii.

8

Jakub Nurski (2b)

V miejsce w Międzywojewódzkim (woj. wielkopolskie i lubuskie) Konkursie Matematycznym „Supermatematyk”

IV miejsce w Finale Powiatowym

9

Kacper Cioch (2b)

XI miejsce w Międzywojewódzkim (woj. wielkopolskie i lubuskie) Konkursie Matematycznym „Supermatematyk”

I miejsce w Finale Regionalnym (powiaty: pilski, złotowski, chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki)

I miejsce w Finale Powiatowym

10

Krzysztof Karczewski (1tw)

I miejsce w kategorii technikum w XI Regionalnym Konkursie Matematycznym dla klas pierwszych (powiaty: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, poznański, gnieźnieński, pilski i złotowski)

I miejsce w Finale Powiatowym.

11

Jagoda Runowska (1d)

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Przyroda - Człowiek - Zrównoważony Rozwój

12

Kinga Wasilewska (3a)

Wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Agnieszki Bartol pod hasłem „Ja i mój świat”.

13

Jagoda Runowska (1d)

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Fotopolis "Miasta Świata” 

14

Karolina Iwanowicz (2c), Agnieszka Miętkiewicz (2c)

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Filmów Dokumentalnych - 5 minut z życia

15

Kinga Wasilewska (3a)

I miejsce w Wielkopolskim Konkursie Poetyckim na Wiersz i Piosenkę Dziecięcą „Dzieci – Książęta Uczuć”

16

Jakub Nurski (2b)

IV miejsce w X Regionalnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas drugich szkół ponadgimnazjalnych (powiaty: chodzieski, czarnkowsko- trzcianecki, pilski i złotowski)

17

Kacper Cioch (2b)

VII miejsce w X Regionalnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas drugich szkół ponadgimnazjalnych (powiaty: chodzieski, czarnkowsko- trzcianecki, pilski i złotowski)

18

Aleksandra Kamińska (1c)

Laureatka („złota dziesiątka”) XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Literacko – Fotograficzno – Plastycznego dla młodzieży szkolnej pn. „Małe KONFRONTACJE 2013” - kategoria literacka.

19

Marta Tzschentke (3d)

Anika Placek (2c)

Udział w Finale XXXIV Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Zielone Pióra”

20

Aleksandra Wiśniewska (3d)

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosenki „Kariera 2012”.

21

Aleksandra Wiśniewska (3d)

II miejsce w Regionalnym Konkursie „Śpiewać każdy może”.

22

Martyna Jakimowicz (3e)

Patrycja Sulima (3f)

Udział w Finale V Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski (powiaty: pilski, chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, wągrowiecki, złotowski)

23

Katarzyna Ungeheuer (1b)

Joanna Radzymińska(1b)

Udział w Finale Międzywojewódzkiego (wielkopolskie i lubuskie) Konkursu Matematycznego „Supermatematyk”

24

Katarzyna Szczepańska(1b)

Udział w Finale Międzywojewódzkiego (wielkopolskie i lubuskie) Konkursu Matematycznego „Supermatematyk”

III miejsce w etapie powiatowym

25

Marcin Aniserowicz(1b)

Udział w Finale Międzywojewódzkiego (wielkopolskie i lubuskie) Konkursu Matematycznego „Supermatematyk”

V miejsce w Finale Powiatowym

26

Agata Fiedorowicz (2 f)

Udział w Finale Międzywojewódzkiego (wielkopolskie i lubuskie) Konkursu Matematycznego „Supermatematyk”

VI miejsce w Finale Regionalnym (powiaty: pilski, złotowski, chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki)

V miejsce w Finale Powiatowym

27

Kinga Skałecka (3f)

Aleksandra Mikołajczak (1f)   Natalia Taczkowska (2b)

Udział w Finale Wojewódzkim XXVIII   Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

28

Oskar Kwasiński (2d)

Udział w okręgowym etapie 54 Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

29

Wiktoria Magnucka (2c)

Udział w okręgowym etapie XXXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Artystycznej

30

Paula Goldstein, Mateusz Kogut, Łukasz Tucholski (3e)

Udział w okręgowym etapie XLIV Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Rosyjskiego 2012/2013

31

Kinga Belińska (2f)

Paulina Graduszewska (2f)

Marta Martenka (2f)

Paula Podlecka (3e)

Udział w okręgowym etapie 42 Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej

32

Agnieszka Ziętkiewicz (2c)

Udział w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy bliskich, losy dalekich..”.

33

Anna Kowalik (2c)

Reprezentacja powiatu w ogólnopolskim projekcie „Liderówka”

34

Jakub Śpiewak (3b)

Kacper Cioch (2b)

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2013”.

35

Artur Woźniak (1b)

Nagroda za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geoplaneta”.

36

Marcin Konieczny (1b)

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geoplaneta”.

102

Emilia Joachimiak ()

Andrzej Kowalski

Nagroda za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”.

103

Miłosz Łukaszewicz

Konrad Kaniewski

Agata Rożniak

Oliwia Grzelczak

Agnieszka Miętkiewicz

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”.

37

Kacper Goździkowski (3sms)

III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim. „Zaduszki. Konfrontacje mistrzów słowa”.

38

Aneta Arendt (2e)

II miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem "AIDS- wczoraj, dziś, jutro"

39

Agata Stadnik (2e)

III miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem "AIDS- wczoraj, dziś, jutro"

40

Aneta Arendt (2e) Agata Stadnik (2e) Joanna Bednarek (2f)

Drużynowo II miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem "AIDS- wczoraj, dziś, jutro"

41

Emilia Nalewajska(1f)

I miejsce w kategorii prezentacje w IV Powiatowym Konkursie "My Caribbean Impressions"

42

Mateusz Jagodziński (2a)

III miejsce w kategorii prezentacje w IV Powiatowym Konkursie "My Caribbean Impressions"

43

Kinga Wasilewska (3a)

I nagroda   i „Złote Pióro” w X Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro” pod hasłem "Od magii świata do magii słowa".

44

Aleksandra Kamińska (1c)

II nagroda   i „Złote Pióro” w X Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro” pod hasłem "Od magii świata do magii słowa".

45

Anika Placek (2c)

III nagroda   i „Złote Pióro” w X Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro” pod hasłem "Od magii świata do magii słowa".

46

Kinga Wasilewska, Patrycja Marcinkowska, Katarzyna Dutkowska, Emilia Joachimiak, Kinga Kotomska, Magdalena Watras (3c)

Publikacje w książce "Niezapominanie" wydanej przez Stowarzyszenia Przyjaciół Festiwalu Nauki w Pile

47

Radosław Waberski (2b)

II miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym „O Złote Pióro” Starosty Pilskiego.

48

Kinga Skałecka (3f)

III miejsce w III Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

49

Paweł Zielski (3f)

II miejsce w Finale Powiatowego Konkursu „Mój Talent”.

50

Aleksandra Cioch (2f), Rafał Hływa (2f), Wiktoria Radzicka (2f), Bernadetta Zaworska (1e), Daria Kłosowska (1e)

II miejsce w Powiatowym Konkursie Pierwszej Pomocy PCK

51

Anika Placek (2c)

II miejsce w III Powiatowym Konkursie Fotograficznym

52

Kinga Skałecka (3f)

III miejsce w III Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego

53

Kacper Cioch (2b)

IV miejsce w I Powiatowym Konkursie Informatycznym dla klas I i II szkół ponadgimnazjalnych

54

Marta Kołodziej (1a)

I miejsce w VI Miejskim Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych.

55

Hanna Klimkiewicz (1c)

II miejsce w Rejonowym Konkursie Recytatorskim „Cztery Pory Roku”.

56

Jagoda Runowska (1d)

I miejsce w Rejonowym Konkursie Fotograficznym „Krajobraz Piły w roku 500 lecia miasta”

57

Jagoda Runowska (1d)

Laureatka konkursu „Fotograficzne motywy dla opowiadania kryminalnego z Piłą w tle”

58

Jagoda Runowska (1d)

II Wyróżnienie w konkursie o zasięgu ogólnokrajowym pt. "Amatorski spot o Pile"

59

Anna Kowalik (2c)

III Wyróżnienie w konkursie o zasięgu ogólnokrajowym pt. "Amatorski spot o Pile"

 

 

Najważniejsze osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2012/2013.

Lp.

Imię i nazwisko

Osiągnięcie

60

Arleta Flisikowska (3b)

Reprezentowanie Polski w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy

I miejsce w kat. Juniorek w Finale Mistrzostw Polski w Warcabach Klasycznych.

II miejsce w Mistrzostwach Polski Kobiet w warcabach klasycznych

III miejsce w Mistrzostwach Polski w warcabach klasycznych w grze błyskawicznej

I miejsce w XII Turnieju Polska Gra Open 2012 w kat. do lat 19.

61

Joanna Bemowska (3f)

I miejsce w chodzie na 3km w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów.

I miejsce w chodzie na 20km w Mistrzostwach Polski Juniorów

62

Wiktoria Magnucka (2c)

I miejsce w IV Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim w Jeździe Indywidualnej na czas

I miejsce w Mistrzostwach Polski Masters

V miejsce w XIV Ogólnopolskim Wyścigu Ulicznym

63

Artur Sobkowiak (2 tw)

I miejsce w Klasyfikacji Generalnej Mistrzostw Wielkopolski "Fortuna Thule Cup 2012"

I miejsce w Mistrzostwach Wielkoposki XC MTB w Pniewach.

64

Tomasz Stodolski (1e)

III miejsce w Pucharze Polski Juniorów Młodszych w Judo

I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów Mł. w Judo

II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów w Judo

65

Jakub Palacz (1f)

III miejsce w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych

I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów Mł.(bieg 2000m)

I miejsce w Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (bieg 1000 m)

II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w biegu na 2000m

66

Agata Rolińska (2a)

IV miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w sztafetowych biegach przełajowych

III miejsce w Finale Wojewódzkim XIV Licealiady w LA (bieg na 200 m)

I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski LZS LA

III miejsce w Mistrzostwach Okręgu w kat.juniorów

67

Agata Fiedorowicz (2f)

II miejsce w Mistrzostwach Okręgu Juniorów w biegu 2000m z prz.

II miejsce w Mistrzostwach Okręgu w biegu na 800m

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XIV Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych

68

Kwiecień Wojciech, Radziewicz Marcin (3sms)

Miąsko Marcin (3sms)

Kaźmierczak Robert (3sms)

Intrys Jakub (3sms)

Gromadzki Kamil (1sms)

Goździkowski Kacper (3sms)

Dziedzina Mateusz (1sms)

Wierciak Mateusz (2sms)

Gast Krystian (2sms)

Bazylewicz Jakub (1sms)

Trzaska Adam (3sms)

IV miejsce w Finale XIV Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Siatkowej

I miejsce w Finale Wielkopolskiej Licealiady w Piłce Siatkowej Chł.

69

Marcel Szarajew (2e)
Maciej Iwin (2b)
Ciemiński Piotr (2b)
Kisiel Marcin (2b)
Czech Rafał (2b)
Dziedzina Bartłomiej (2tw)
Dudoić Patryk (2tw)
Marczuk Robert (2tw)
Łojko Kamil (3b)

I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców

70

Marcin Radziewicz (3sms)

Jakub Intrys (3sms)

Kacper Goździkowski (3sms)

Wojciech Kwiecień (3sms)

Marcin Miąsko (3sms)

Robert Kaźmierczak (3sms) Adam Trzaska (3sms)

Mateusz Wierciak (2sms)

Krystian Gast (2sms)

II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów w Piłce Siatkowej Chł.

III miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Siatkowej Chł.

II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Juniorów w Piłce Siatkowej („III Memoriał Mieczysława Doroszka”.)

71

Kacper Szlaski (1sms)

Jakub Bazylewicz (1sms)

Kamil Gromadzki (1sms)

Adam Lewko (1sms)

Mateusz Dziedzina (1sms)

Krystian Mysłowiecki (1sms)

Piotr Pabisiak (1sms)

Paweł Szemiot (1sms)

Piotr Ciemiński (2b)

Patryk Krycia (1sms)

I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Kadetów w Piłce Siatkowej

III miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Kadetów w Piłce Siatkowej

II miejsce w Turnieju Ponadgimnazjalnym Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

72

Sandra Zaczkowska (1b)

Katarzyna Lewandowska (2d)

Klaudia Konieczna (2e)

Klaudia Czaplińska (2c)

Oliwia Grzelczak (1d)

Izabela Tomczyk (2d)

Natalia Groblewska (2d)

Daria Janowicz (2b)

Aleksandra Kubera (3f)

Zuzanna Kuta. (3f)

II miejsce w Wielkopolskiej Licealiadzie Dziewcząt w Piłce Siatkowej

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

73

Sandra Zaczkowska (1b)

I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Piłce Siatkowej Kadetek

I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Piłce Siatkowej Juniorek

74

Katarzyna Lewandowska (2d)

Natalia Groblewska (2d)

Izabela Tomczyk (2d)

Klaudia Czaplińska (2c)

Klaudia Konieczna (2c)

I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Piłce Siatkowej Juniorek

III miejsce w Półfinale Mistrzostw Polski Juniorek

75

Katarzyna Lewandowska (2d)

Klaudia Czaplińska (2c)

I miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Plażowej Dziewcząt

IX miejsce w Finale Wielkopolski w Piłce Plażowej Dziewcząt

 

Piotr Pabisiak (1sms)

Patryk Walczak (1sms)

I miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Plażowej Chłopców

IX miejsce w Finale Wielkopolski w Piłce Plażowej Chłopców

76

Bemowska Joanna (3f)

Nowak Katarzyna (3d)

Sobczak Marta (3f)

Macyszyn Katarzyna (1a)

Ryczek Martyna

Rolińska Agata (2a)

Serwus Agnieszka, Fiedorowicz Agata (2f)

Plewa Paulina (1f)

Sobczak Hanna

Przewoźniak Kinga,

Zaworska Bernadetta.

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Sztafetowych Biegów Przełajowych

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

77

Jakub Palacz (1a)

Mikołaj Dąbrowski (3tw)

Adrian Hryniewiecki (3a)

Cezary Dwulist (3c)

Robert Marczuk (2tw)

Marcin Szak (2b)

Artur Sobkowiak (2tw)

Mikołaj Boruta (3tw)

Piotr Drewniany (1tw)

Grzegorz Ciemięga (2b)

Patryk Fendrych (3b)

Beniamin Pawulski (3b)

Paweł Kulczyński (1tw)

Miłosz Stoiński. (2tw)

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych i awans do Finału Mistrzostw Wielkopolski

78

Agata Rolińska (2a)

III miejsce w biegu na 200m - Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski w Lekkoatletyce

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu

79

Danuta Jagła (3f)

X miejsce w biegu na 200m - Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski w Lekkoatletyce

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu

80

4x400 m. dziewczęta

VII miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkoatletyce

II miejsce w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce

81

Agnieszka Serwus (1d)

I miejsce w biegu 110 m ppł w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce

82

Paulina Plewa (1f)

II miejsce w biegu 110 m ppł w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce

83

Grzegorz Ciemięga (2b)

II miejsce w biegu 400m w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce

84

Jakub Palacz (1f)

II miejsce w biegu 800m w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce

85

Weronika Lorenz (1a)

III miejsce w pchnięciu kulą w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce

86

Klaudia Konieczna (2e)

II miejsce w rzucie oszczepem w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce

87

Cezary Dwulit (3c)

II miejsce w skoku wzwyż w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce

88

Oliwia Zank (2d)

II miejsce w skoku wzwyż w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce

89

Sztafeta 4 x 100 m dziewcząt

Rolińska Agata (2a)
Plewa Paulina (
1f)
Serwus Agnieszka (1d)
Ryczek Martyna

I miejsce w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce

90

Sztafeta 4 x 400 m chłopców

II miejsce w Rejonowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce

91

Katarzyna Lewandowska (2d)

III miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski Kadetek w piłce plażowej

92

Klaudia Czaplińska (2c)

II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Plażowej Dziewcząt

93

Kamil Łojko (3b)

Damian Pakiet (3a)

Joanna Bemowska (3f)

Katarzyna Nowak (3d)

Agata Rolińska (2a)

Drużynowo I miejsce w Powiatowych Zawodach Ergowioseł o Puchar Starosty Pilskiego Szkół Ponadgimnazjanych.

94

4 x 100 m dziewcząt

4 x 100 m chłopców

szwedzkich dziewcząt

XIV Finał Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży Powiatu Pilskiego - Mistrzostwa Powiatu Pilskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetach:

II miejsce Ryczek Martyna, Plewa Paulina (1f), Rolińska Agata (2a), Smolaków Karolina (1a)

III miejsce Bartosz Adamski (1tw), Sebastian Siemion (3tw), Paweł Kulczyński (1tw), Robert Marczuk (2tw)

II miejsce Macyszyn Katarzyna (1a), Głuchowska Marcelina (1f), Fiedorowicz Agata (2f), Bemowska Joanna (3f)

95

Tomasz Łabusiński (3b)

Adam Skibiński (3a)

Dawid Taterka (2tw)

Bartosz Rajewicz (2tw)

Marek Kubik (2tw)

Mateusz Boniecki (2b)

Damian Urban (1tw)

Michał Kozera (1tw)

Adrian Hryniewiecki (3a)

Patryk Lemański (2tw)

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w piłce koszykowej

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej Chłopców

96

Koza Radosław (3a)

Marczuk Robert (2tw)

Pilarski Paweł (2tw)

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców

97

Sapa Honorata (2a)

Kwiatek Aleksandra (2f)

Głuchowska Marcelina (1f)

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt

98

Aleksandra Cioch (2f)
Oktawia Borysławska ((3a)
Ewa Galla (3d)
Paulina Czapiewska(2b)

Karolina Świderska (1f)
Angelika Krzewińska (1f)
Jakub Śpiewak (3b)
Rafał Hływa (2f)
Mateusz Jankowski(3a)

Igor Czerniak (2a)
Mikołaj Senger (2a)
Jakub Nurski (2b)
Jakub Palacz (1f)

III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu

99

Angelika Cecka, (2c)

Kacper Cioch, (2b)

Jakub Kwacz (2b)

Bartosz Troczyński (2tw)

III miejsce w Finałowym Turnieju w Szachach Drużynowych Szkól Ponadgimnazjalnych.

100

Siemion Sebastian (3tw)

Filip Bartłomiej (2a)

Wiza Mateusz (3b)

Kotlarz Grzegorz (2b)

Szak Marcin (2b)

Panek Filip (2d )

Krawiec Maciej (2a)

Riske Michał (2a)

Piosik Arkadiusz (3a)

Dwulit Cezary (3c)

Grabowski Arkadiusz (3b)

Świtliński Dawid (3tw)

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców

101

Joanna Bemowska (3f)

I miejsce w kategorii dziewcząt w VI Biegu Niepodległości

 

Oliwia Ziemkowska (2e)

Aleksandra Burdziak (2e)

Aleksandra Działak (2e)

Aleksandra Fiałka (2e)

Klaudia Konieczna (2e)

Agnieszka Serwus (1d)

Ewelina Darka (1e)

Małgorzata Erdmann (2a)

Magdalena Kaczor (3c)

Anna Małuch (1f)

Agata Pocętek (1d)

Paulina Mańczak (1e)

Ada Lepieszko (2d)

Sylwia Garlewicz (2d)

II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej Dziewcząt

 

Borowicka Iwona 2b, Natalia Łojek 2c, Dorota Woźniak 2c, Serwatka Paulina, Małuch Anna (1f), Herc Emilia 1c

Godne reprezentowanie szkoły na zawodach sportowych w lekkiej atletyce

 

Adrianna Machajewska 2d , Karolina Drogosz 2d, Klaudyna Kędzierska 2d

Oprawa fotograficzna na zawodach sportowych

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.