Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Artykuły

sukcesy naszych uczniów 2013/2014

Najważniejsze osiągnięcia naukowe i sportowe uczniów w roku szkolnym 2013/2014.

 Opracowała: mgr Agnieszka Ossowska

Lp.

Imię i nazwisko

Osiągnięcie

1

Sandra Zaczkowska
Tomasz Drzewiecki
Tomasz Stodolski
Gracjan Wyroślak
Ewa Tykwińska
Anna Joachimiak
Weronika Lorenz
Artur Sobkowiak

Stypendium Starosty Pilskiego za wybitne osiągnięcia sportowe.

Sandra Zaczkowska

I miejsce w Lidze Kobiet A w województwie,

II miejsce na Mistrzostwach Wielkopolski Juniorek w Piłce Siatkowej,

III miejsce na Mistrzostwach Wielkopolski Juniorek w Piłce Plażowej,

IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej Dziewcząt,

VII miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek w Piłce Siatkowej.

Tomasz Drzewiecki

I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów w Judo,

I miejsce w Pucharze Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w kategorii 81 kg,

I miejsce w Otwartym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów Młodszych „Liberty Cup” w Judo w kategorii 81kg,

II miejsce w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo,

II miejsce w XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Letnich Dolny Śląsk 2014,

III miejsce w XI Wielkopolskim Międzynarodowym Turnieju Judo w kategorii 81 kg.

Tomasz Stodolski

I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów w Judo.

Gracjan Wyroślak

I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo w kategorii do 66kg,

I miejsce w XI Międzynarodowym Turnieju Judo Juniorów Młodszych i Dzieci,

I miejsce w Mistrzostwach Torunia w Judo w kategorii 66kg,

V miejsce w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo,

V miejsce na XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Letnich Dolny Śląsk 2014 kategoria wagowa 66kg.

Ewa Tykwińska

II miejsce na Zachodniopomorskiej Olimpiadzie Sportów Walki Złocieniec 2013 w konkurencji kata 15-16 lat,

IV miejsce na Mistrzostwach Polski Północnej Polskiej Federacji Kyokushin Karate.

Anna Joachimiak

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej,

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej,

IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Weronika Lorenz

I miejsce w Pucharze Starosty Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich,

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej ,

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej,

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej,

IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Artur Sobkowiak

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w LA - 1500m,

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych.

2

Katarzyna Rzeczycka

III miejsce w XXI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Stanisławie Staszicu i Jego Epoce.

3

Katarzyna Weber

Wyróżnienie w XXI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Stanisławie Staszicu i Jego Epoce.

4

Arkadiusz Mula

Wyróżnienie II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Społeczeństwie „Kalejdoskop”.

5

Michał Riske

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo-planeta”.

6

Adam Cieślewicz

III Nagroda w XI Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro”,

IV miejsce w Konkursie Wiedzy o Senacie Klubu Senatorów Północnej Wielkopolski.

7

Katarzyna Kafke

II miejsce w Konkursie Wiedzy o Senacie Klubu Senatorów Północnej Wielkopolski.

8

Alicja Stefanek

III miejsce w Konkursie Wiedzy o Senacie Klubu Senatorów Północnej Wielkopolski.

9

Alicja Rawicka

Laureatka Etapu Powiatowego i uczestniczka Finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Supermatematyk”.

10

Weronika Majewska

V miejsce w Finale Powiatowym Konkursu Matematycznego „Supermatematyk” i udział w Finale Wojewódzkim.

11

Anna Martin

III miejsce w Finale Powiatowym Regionalnego Konkursu Matematycznego dla klas I reprezentantka powiatu w Finale Regionalnym,

Laureatka Etapu Powiatowego i uczestniczka Finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk".

12

Mateusz Majewski

Uczestnik Półfinałów Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie – Net Masters Cup 2014.

13

Łukasz Skubek

II miejsce w Etapie Powiatowym XII Regionalnego Konkursu Matematycznego dla klas I,

VII miejsce w Finale XII Regionalnego Konkursu Matematycznego dla klas I.

14

Aleksandra Kamińska

II Nagroda w XI Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro”.

15

Zuzanna Golec

II Nagroda w XI Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro”.

16

Patrycja Długosz

Katarzyna Macyszyn

Karolina Szpura

III miejsce w klasyfikacji drużynowej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem „AIDS-wczoraj, dziś, jutro”.

17

Andrzej Kowalski

Michał Krasocki

III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Sporcie.

18

Jagoda Runowska

III miejsce w Konkursie Fotograficznym "Moje Wakacje".

19

Paulina Puś

II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego.

20

Sylwia Gorlewicz

III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego.

21

Daria Dyko

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych.

22

Aneta Arendt

Wyróżnienie w XIII Olimpiadzie Ekologicznej Powiatu Pilskiego.

23

Marta Kołodziej

Uczestniczka Okręgowego Etapu XL Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej.

24

Wiktoria Magnucka

Uczestniczka Okręgowego Etapu XXXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Artystycznej.

25

Malwina Drzewiecka

Uczestniczka Okręgowego Etapu XLV Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Rosyjskiego.

26

Hanna Klimkiewicz

II nagroda w Powiatowym Konkursie Recytatorskim" "Mój ulubiony wiersz",

III nagroda w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej "Mój dom, moja ojczyzna".

27

Paulina Rybarczyk

III miejsce w Powiatowym Konkursie Translatorskim „Pół żartem pół serio” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

28

Marcelina Głuchowska

III miejsce w VII Powiatowym Konkursie na Prezentację Kulturoznawczą "My South African Impressions",

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego i Rejonu w Drużynowym Tenisie Stołowym,

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, udział w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Biegach Przełajowych.

29

Mateusz Szymaniec

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego i Rejonu w Piłce Siatkowej,

IV miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym o "Złote Pióro Starosty Pilskiego”.

30

Szymon Zawistowski

Uczestnik Półfinałów Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie – Net Masters Cup 2014,

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej.

31

Dominika Gurda

II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafecie 4x400m,

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

32

Artur Woźniak

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej.

33

Aleksandra Bluma

II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4 x 400m,

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

34

Marcin Konieczny

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej.

35

Katarzyna Nowak

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym.

36

Iga Glonek

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

37

Anna Małuch

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

38

Karolina Jończak

I miejsce w Pucharze Starosty Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich,

II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w skoku wzwyż,

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej,

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

39

Dariusz Grams

I miejsce w Pucharze Starosty Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich.

40

Robert Marczuk

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego i Rejonu w Piłce Siatkowej,

I miejsce w Pucharze Starosty Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich,

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Tenisie Stołowym.

41

Martyna Ryczek

I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100m,

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

42

Maciej Kołodziej

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej,

III miejsce w IV Grand Prix Wielkopolski w Maratonach Rowerowych MTB.

43

Agnieszka Serwus

I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100m,

I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w biegu na 100 m ppł,

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej,

III miejsce w Półfinałach Rejonu Pilskiego w Piłce Koszykowej,

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

44

Paulina Plewa

I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100m,

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

45

Paweł Pilarski

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej,

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Tenisie Stołowym.

46

Patryk Dudojć

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego i Rejonu w Piłce Siatkowej.

47

Michał Matuszewski

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej,

III miejsce w Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

48

Adrian Pawlik

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej.

49

Karolina Saturska

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego i Rejonu Drużynowym Tenisie Stołowym.

50

Jakub Karaszewski

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej.

51

Beniamin Jędrusina

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego i Rejonu w Piłce Siatkowej.

52

Dawid Tucholski

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego i Rejonu w Piłce Siatkowej,

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej.

53

Dawid Tateka

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej,

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej.

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.