Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

I miejsce dla Jagody i Patryka

W Muzeum Powstania Poznańskiego Czerwiec 1956, 17 stycznia br , podsumowano konkurs „Porozmawiajmy jak było – stan wojenny widziany oczami młodzieży.” Spośród 50 nadesłanych prac wybrano kilkanaście najlepszych, które poświęcone były lokalnym bohaterom okresu stanu wojennego. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce zajęli uczniowie naszej szkoły z klasy medialnej – 2c, tj. Jagoda Jabłońska i Patryk Piszczek. Nagrodzona praca miała formę reportażu.

Patronami konkursu był Instytut Pamięci Narodowej i Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Czytany 504 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.