Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Konferencja "Moja przygoda z Australia"

Dnia 19.01 w naszej szkole odbyła sie Konferencja "Moja przygoda z Australia" prowadzona w języku angielskim z podróżniczka i obieżyświatem Magdalena Kędzia Kot. Uroczystość uświetnił pokaz gry na najstarszym australijskim instrumencje DIdgeridoo zaprezentowany przez muzyka - artyste Mirka Turczynowicza.

Słynną australijską piosenkę Waltzing Matilda zaśpiewała Barbara Wielebska z klasy 2c. Oprawą medialną wspaniale zajęła się klasa 2c. Bardzo dziekujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację konferencji. W przyszlym roku kolejna konferencja z cyklu: "Moja przygoda z ..."

Bardzo dziękujemy wszystkim a szczególnie klasom p. Ochodek - 1d oraz p. Kulińskiej 2e, które to klasy włączyły się w organizację konferencji.
Szczególne Podziękowania dla Naszego Kangurka - Katarzyny Domańskiej z 1p

Czytany 1123 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.