Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Program autroski w TV Asta

1 lutego grupa uczniów z klas medialnych z naszej szkoły została zaproszona na spotkanie do redakcji TV Asta. Otrzymaliśmy niezwykłą możliwość stworzenia autorskiego programu pod okiem specjalistów od produkcji telewizyjnej, sztuki operatorskiej oraz montażu. Nasz autorski program będzie dedykowany młodym ludziom, a emisja pierwszego programu nastąpi już w marcu.

Otrzymamy również najlepszy czas antenowy i pomoc przy wypromowaniu programu. Idea jest jeszcze tajemnicą, ale już teraz zapraszamy do oglądania naszych materiałów w marcu. Szczególnie dziękujemy Panu Pawłowi Różyckiemu za wsparcie merytoryczne i gotowość do współpracy. Jest o już kolejna telewizja w której uczniowie prowadzą program autorski.

Czytany 963 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.