Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

II etap VI edycji Olimpiady Medialnej

11 stycznia nasza szkoła była jednym z gospodarzy zawodów drugiego stopnia VI edycji Olimpiady Medialnej. Dwoje naszych uczniów zostało zakwalifikowanych do III etapu Olimpiady. Naszą szkołę będą w Warszawie reprezentować: Jagoda Kurnikowska z klasy 2c oraz Arek Ludkowski, uczeń klasy 3c.

Tematem tegorocznego finału są "Dziennikarze wyjątkowi" - osoby,  które były ponadprzeciętnymi przedstawicielami swojej epoki lub środowiska. Koordynatorką prac związanych z Olimpiadą jest w naszej szkole p.Włodkowska. Gratulujemy eliminacji i trzymamy kciuki za finał konkursu!

Czytany 328 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.