Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Gala Finałowa z udziałem Basi z 2c

Uczennica naszej szkoły - Basia Wielebska (2c) przeszła pomyślnie eliminacje do konkursu wokalnego "The Show". Basia znalazła się wśród 10 najlepszych, młodych wokalistów z regionu. Finałowa gala konkursowa odbędzie się 26 lutego 2017 roku o godz.18.
Konkurs ma być przełomowym wydarzeniem na terenie północnej części województwa Wielkopolskiego.

Będą to swoiste mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych w śpiewie, ocenianie przez wykwalifikowanych jurorów - znanych i cenionych w świecie muzyki i rozrywki. Oprócz rywalizacji amatorów na najwyższym poziomie, ma być to wydarzenie skupiające ciekawych ludzi. Ma wyszukiwać nowe talenty muzyczne i promować miasto, gdzie odbędzie się wielki finał oraz region, a także pozwolić na realizację marzeń uczestników takich jak na przykład: występ na scenie przed cenionym jury, wygranie konkursu piosenki czy spotkanie ciekawych i znanych osób.Piosenka: "Back To Black" w wykonaniu Basi Wielebskiej

Czytany 422 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.