Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

„Inny świat”

W piątek 17 lutego uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć spektakl, którego reżyserem i wykonawcą był Rafał Sadowski. Monodram przedstawiony w pilskim Młodzieżowym Domu Kultury zrealizowany został na podstawie powieści Gustawa Herlinga-Grudzińskiego pt. "Inny świat".

Aktor przybliżył uczniom i nauczycielom obraz sowieckiego łagru. Obowiązujące zasady, hierarchię wśród więźniów i wykonywane zadania w łagrze. Rafał Sadowski wzbudził emocje odbiorców ukazując emocje odgrywanego więźnia.

tekst: Olga Maksajdowska

Czytany 366 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.