Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

"Salon Kulturalny" z udziałem naszych uczniów

W środę, 1 marca w kinie Helios uczniowie klas medialnych mieli okazję uczestniczyć w jubileuszu  5 – lecia Salonu Kulturalnego TV ASTA.  Program gościł przez lata największe sławy polskiego kina, które chętnie przyjeżdżały do Piły. Swoją działalność rozpoczął od filmu ,,W ciemności” w reżyserii Agnieszki Holland, więc nie przypadkowo zaproszono właśnie tę reżyserkę na dwudzieste spotkanie w ramach cyklu. Rozmowę z Agnieszką Holland poprowadził Janusz Wróblewski, dziennikarz „ Polityki”.

W pierwszej części spotkania widzowie obejrzeli film ,,Pokot”. Dzieło opowiada o serii morderstw, których ofiarami są myśliwi. O godz. 20.30 na salę poproszono honorowego gościa spotkania – Agnieszkę Holland. Ta wybitna reżyserka była trzykrotnie nominowana do Oscara. Jej obrazy były wielokrotnie nagradzane na prestiżowych festiwalach m.in. w Cannes, Berlinie czy Montrealu. Współpracowała z takimi sławami jak A. Wajda czy A. Zajączkowski. TV ASTA przedstawiła krótki film podsumowujący 5 lat salonu kulturalnego, po czym mieliśmy możliwość uczestniczenia w rozmowie z Agnieszką Holland.

Czytany 451 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.