Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

8 marca ze Staszicem

W ramach współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Pile 8 marca, uczestniczyliśmy w wykładzie poświęconym Stanisławowi Staszicowi, podczas którego uczniowie klasy III b i II g wraz z Panią Agnieszką Ossowską wystawili przedstawienie pt. „Uwagi nad życiem Stanisława Staszica”.
Nawiązując do święta kobiet zebrani wysłuchali, utworów pięknie wykonanych przez uczennice naszej szkoły: Martę Skwarę, Klaudię Woltmann, Basię Wielebską, Paulinę Wieczorek, przygotowanych  wraz z Panią Katarzyną Włodkowską.


Tekst : Miron Smardzewski

Czytany 790 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.