Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Dracula kontra ekolodzy

16 marca klasy 2a i 3a uczestniczyły w wyjeździe do teatru na anglojęzyczne przedstawienie pt. "Dracula & The Eco Warrior". Występ był polityczno-społeczną reinterpretacją kultowej historii o słynnym wampirze. Dotyczył problemów związanych z negatywną działalnością człowieka względem środowiska naturalnego.

Przedstawienie w błyskotliwy sposób zestawiło 2 światy - współczesnych idealistów i baśniowych złoczyńców. Aktorzy spotkali się z sążnistym aplauzem ze strony publiczności. Opiekunkami wycieczki były p.Filoda, p.Jończyk-Kulińska i p.Soroczyńska.

Czytany 775 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.