Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Pilskie Targi Edukacyjne

W dniu 18 marca 2017r. w Hali Sportowej ZSG w Pile odbyły się Targi Szkół Ponadgimnazjalnych. Nie mogło tam zabraknąć Nafty. W tym roku szkołę reprezentowała liczna grupa uczniów z nauczycielami oraz Absolwenci. Nasze stanowisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Z zaangażowaniem promowaliśmy klasy oraz koła zainteresowań, których w naszej szkole nie brakuje.

Odwiedzający nas mogli zapytać o ofertę edukacyjną, zasięgnąć opinii o szkole oraz skosztować słodkości, które przygotowaliśmy. Mamy nadzieję, że pomogliśmy naszym młodszym kolegom i koleżankom w podjęciu tak ważnej decyzji i oczywiście zachęciliśmy ich do wstąpienia w progi naszej szkoły. Szukasz dobrej szkoły? Nie mogłeś być na targach? - Koniecznie odwiedź nas podczas dni Otwartych Drzwi naszej szkoły - 24 i 25 marca 2017.

Czytany 991 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.