Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Karol w finale Olimpiady Teologii Katolickiej

23-25 marca 2017r w Lublinie odbył się finał Olimpiady Teologii Katolickiej. Było to trzydniowe wydarzenie. Pierwszego dzień był przeznaczony na dojazd, zakwaterowanie i oficjalne otwarcie olimpiady. Drugiego dnia rano pisaliśmy pisemny test.

Po tym egzaminie wyjechaliśmy autokarami zwiedzać Lublin, Nałęczów i Kazimierz Dolny, a wieczorem udaliśmy się na spektakl " Życie Maryi ". Ostatniego dnia pojechaliśmy na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Jako pierwsze najważniejsze - Msza święta. Na koniec Mszy świętej odczytano 10 nazwisk laureatów.

Karolowi niestety nie udało się dostać do tej dziesiątki. Mimo to przygoda z tą olimpiadą jak powiedział Karol: "dała mi wiele dobra, wiedzy i doświadczenia. Wiedza jaką można tam posiąść przydaje się w praktyce. Atmosfera była bardzo miła. Poznałem nowych ludzi podzielających moje zainteresowania i pasje. Już sama podróż dzięki ks. Jackowi, ks. Tomaszowi i Martynie którzy jechali z nami ze Słupska była wesoła i wyjątkowa. Uczestnictwo w przyszłym roku polecam serdecznie każdemu kto chce pogłębić swoją wiarę i wiedzę."


Czytany 364 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.