Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Konkurs matematyczny dla uczniów klas 1

Dnia 3. kwietnia 2017 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pile odbył się XVII POwiatowy Konkurs Matematyczny klasy I. Naszą szkołę godnie reprezentowało "Siedmiu wspaniałych" uczniów: Paweł Błoch Ib, Artur Lisowski Ib, Hubert Przybył Ib, Marcin Gendek Ib, Oliwia Frydryk Ib, Jakub Powalisz Ib, Oliwia Grzonka Ie,

którzy wcześniej 24 marca otrzymali najwyższe noty w I etapie konkursu.
Uczestnicy konkursu musieli wykazać się dużymi zdolnościami matematycznymi z poziomu rozszerzonego. Konkurencja była duża. Najlepsi z najlepszych w ciągu 120 min mieli rozwiązać 30 dazań. Za poprawnie udzielone odpowiedzi otrzymywali punkty, natomiast odpowiedzi błędne wiązały się z punktami ujemnymi. Paweł Błoch był najbliżej by przejść do kolejnego etapu. No coż zabrakło szczęścia, ale i tak wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy!

Czytany 332 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.