Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

II edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej

Kryzysy współczesnego świata. Różne ujęcia problemów globalnych.
W minioną sobotę, 1 kwietnia 2017 roku, grupa uczniów z klasy 2c i 3c wzięła udział w konferencji, która odbyła się na wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Konferencja została przygotowana przez Interdyscyplinarne Koło Naukowe Doktorantów „Vendetta”, któremu przewodniczy absolwent naszej szkoły pan Mateusz Pazdej.


Młodzież z „Nafty ” wysłuchała następujących wykładów: Pojęcie kryzysu w nauce o stosunkach międzynarodowych- prof. zw. dr hab. Andrzej Gałganek, Kryzys prawdy w dobie Internetu – prof. UAM dr hab. Piotr Pawelczyk. Problem narastających nierówności dochodowych w świecie. Przyczyny i skutki – prof. UAM dr hab. Maciej Walkowski.
Szczególnie interesująca była debata parlamentarna, która dotyczyła sytuacji w Unii Europejskiej, reformy edukacji oraz Trybunału Konstytucyjnego. W tej części udział wzięli: Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej - Krzysztof Paszyk , Poseł do Parlamentu Europejskiego – dr Krystyna Łybacka , przedstawiciel powiatu pilskiego – Przemysław Pochylski , Zbigniew Czerwiński – przewodniczący Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.
Opiekun – Iwona Narożny

Czytany 808 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.