Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Koncert dla Kingi

1 kwietnia 2017 r. o godz. 19:00 w Auditorium Maximum w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej znajdującej się przy ul. Podchorążych 10 w Pile, odbył się koncert charytatywny dla Kingi Żołędziowskiej, ośmioletniej dziewczynki, która w wyniku pożaru od 24 kwietnia 2014 r. na całym ciele nosi liczne blizny po doznanych oparzeniach.


Uczniowie naszej szkoły zostali zaangażowani w wolontariat. Już od godz. 17:00 pilnie pracowali, aby wszystko zostało „dopięte na ostatni guzik”. Podczas koncertu dla Kingi wystąpił Józef Skrzek, który pierwszą piosenkę zadedykował dziewczynce.
Po zakończonym koncercie można było zakupić płyty autorstwa pana Józefa i zrobić sobie z nim zdjęcie. Dziewczynka wraz z mamą były bardzo szczęśliwe i poruszone zorganizowanym przedsięwzięciem. Cieszymy się, że mogliśmy służyć pomocą w zorganizowaniu tego szlachetnego wydarzenia. Autor tekstu-Joanna Depta

Czytany 599 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.