Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Wycieczka klasy 1e do Poznania

Dnia 31 marca 2017 r. klasa IE wraz z wychowawczynią panią G. Bilejczyk i opiekunką panią D. Jakubiec-Cioch wybrali się na wycieczkę do Poznania. Po przybyciu klasy na miejsce czekało na nich wiele wspaniałych atrakcji. Rozpoczęli oni od wizyty Pałacu w Rogalinie. Zwiedzanie zostało poprowadzone przez jednego z pracowników, który poruszał tematykę historii budynku oraz ich domowników.


Po skończonym oprowadzaniu, klasa wraz z opiekunami, udała się na wystawę dzieł, gdzie największą sensacją był dla nich obraz Jana Matejki pod tytułem "Dziewica Orleańska (Joanna D'arc)". Punktem kulminacyjnym wycieczki stał się Teatr Wielki w Poznaniu, gdzie uczniowie wybrali się na operę "Aida". Byli oni pod wielkim wrażeniem umiejętności śpiewaków. Spektakl był pełen emocji, opowiadał o nieszczęśliwej miłości dwójki osób, gdzie musieli oni pokonywać trudności losu i podejmować ważne dla nich decyzje. Klasa po całym dniu pełnym wrażeń i doznań, późnym wieczorem wróciła do Piły. Pogoda w tym dniu dopisywała uczniom, a wycieczka była dobrą lekcją dla wszystkich, którą na pewno wykorzystają w życiu oraz nauce.

Czytany 288 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.