Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Klasy medialne na Festiwalu Nauk w PWSZ

4 kwietnia uczniowie klas medialnych: 1m i 2c, wzięli udział w Festiwalu Nauk, który został zorganizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Pile. Nasi uczniowie uczestniczyli w dwóch wykładach. Pierwszy z nich dotyczył rozwoju osobistego oraz sposobów radzenia sobie ze stresem. Temat ciekawie przytoczyła dr Romualda Kosmatka.

Następnie uczniowie udali się na spotkanie z red. Piotrem Cieślińskim- Szefem Redakcji Działu Nauka w „Gazecie Wyborczej”. Starał się on przekazać uczestnikom spotkania jak najwięcej przydatnych informacji dotyczących warsztatu dziennikarza prasowego.

 Tekst: Jakub Disterheft

Czytany 237 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.