Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Warsztaty operatorsko-montażowe

9 kwietnia grupa uczniów z klas medialnych miała niezwykłą możliwość skorzystania pod okiem fachowców z warsztatów operatorsko-montażowych w Warszawskiej Szkole Filmowej. Podczas zajęć uczniowie mieli za zadanie nagrać krótkie filmy szkoleniowe inspirowane dziełem Kieślowskiego pt. "Gadające głowy".

Zdobyli wiedzę dotyczącą ustawienia światła, postaci w kadrze oraz nagłośnienia sceny. Kolejnym etapem szkolenia był samodzielny montaż przygotowanych scen. Po ukończeniu kursu uczniowie otrzymali zaświadczenia będące potwierdzeniem zdobytych umiejętności.

Czytany 370 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.