Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Warsztaty w ramach umowy partnerskiej

Kasy 1m oraz 2c w piątek, 9 kwietnia, gościły w budynku Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. W ramach podpisanej umowy o współpracy, klasy medialne miały możliwość skorzystania pod okiem fachowców z zajęć warsztatowych prowadzonych w studiu telewizyjnym i radiowym.

Medialni pracowali nad budową informacji dziennikarskiej, brali udział w symulacji kolegium redakcyjnego, prezentowali pogodę oraz uczestniczyli w debacie na żywo.Podczas etapu radiowego zaznajomili się z zagadnieniami dotyczącymi emisji głosu, zapowiedzi dziennikarskiej oraz wywiadu. Prowadzący wprowadzili adeptów sztuki dziennikarskiej w praktyczne przestrzenie radia i telewizji.

Czytany 1230 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.