Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

CLEANERS TANK

cleanerstankCLEANERS TANK – poszukuje chętnych do wstąpienia w nasze szeregi.
Nowo powstały klan WoT, poszukuje chętnych do wspólnej gry. Jesteśmy teamem, który chce zaistnieć w świecie World of Tanks. Szukamy chętnych nie bojących się wyzwań, którzy dostosują się do naszych wymagań. Jeśli już grałeś w WoT, lub jeśli chcesz zacząć „jeździć” czołgiem – zapraszamy. Oferujemy: pomoc w zdobywaniu kolejnych „leweli”, wspólne treningi i mecze, współpracę z doświadczonymi graczami.

Jeśli jesteś zainteresowany odezwij się na naszym forum: www.cleanerstank.fora.pl
Lub szukaj nas na WoT:
Cleaners Tank [CT_SW]

Czytany 400 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.