Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Wtorek, 26 wrzesień 2017 19:13

Wycieczka klasy 3f

12.września zorganizowana była wycieczka klasy 3F do Poznania pod opieką Pani Danuty Zaremby i Iwony Narożny. Celem było spotkanie z przedstawicielami okręgowych komisji egzaminacyjnych i możliwość  zdobycia informacji o najlepszych polskich uniwersytetach, wydziałach i przyszłościowych kierunkach edukacji podczas Poznańskiego Salonu Maturzystów.

Uczniowie mieli okazję zapoznać się procedurami egzaminów maturalnych. Egzaminatorzy z biologii i chemii dali im również sporo wskazówek, jak prawidłowo rozwiązywać maturalne zadania. Po serii wykładów, chodzili od stoiska do stoiska różnych uczelni, bo choć część z nich wie jakie studia wybrać, dla wielu była to idealna okazja, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości i dowiedzieć się więcej o danych kierunkach.
Drugim celem wycieczki, związanym z biologicznym zamiłowaniem, było zwiedzenie Poznańskiej Palmiarni. Pani Przewodnik oprowadziła ich po ogromnej szklarni, w której nie brakowało niezwykle egzotycznych i pięknych roślin. Dowiedzieli się bardzo dużo zarówno o roślinności typowej dla lasów tropikalnych, czy pustyni. Poza biernym obserwowaniem, mieli nawet okazje spróbować niektórych owoców. Nie tylko rośliny stanowiły tam główną atrakcję, równie ciekawe były papugi czy węże.
Choć zmęczeni, wrócili do domu pełni maturalnych wskazówek jak i botanicznej wiedzy.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.