Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Sobota, 30 wrzesień 2017 14:47

Nasza polonistka wśród najlepszych!

Nauczycielka naszej szkoły Katarzyna Włodkowska została wyróżniona podczas uroczystej gali "Wielkopolski nauczyciel roku 2017"

która odbyła się w Teatrze Wielkim w Poznaniu. Gratulacje wyróżnionym złożyła Marzena Wodzińska członek zarządu województwa Wielkopolskiego. Do wszystkich nagrodzonych trafiła statuetka, przestawiająca dłoń nauczyciela trzymającą diament - symbol ucznia. Zwieńczeniem gali był występ tenorów, pokaz powietrzny Aleksandry Kiedrawicz oraz koncert Michała Szpaka. Gratulacje!

 

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.