Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Wtorek, 03 październik 2017 19:32

Dwa srebra dla naszych sztafet w przełajach

Na terenach przyległych do hali sportowej przy ul. Żeromskiego, kolejny raz rozegrany został finał (28.09.2017) Mistrzostw Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji stanęły nasze dwie sztafety: dziewczęta i chłopcy.

Dziewczęta: Kamińska Marta, Trzaskalska Agata, Lachele Suzanne, Smoleń Kaja, Lach Julia, Gryka Aleksandra, Trzciołek Aleksandra, Czachowska Martyna, Michalska Marta, Gębala Katarzyna, Krusińska Wiktoria, Kin Karolina.

Chłopcy: Dawid Borowik, Radosław Sójka, Gracjan Publicewicz, Krystian Wojciechowski, Mikołaj Grabowski, Cezary Woliński, Mateusz Fąs, Adam Muszyński, Szymon Ramusiewicz, Emil Domański, Miłosz Szmyt, Mikołaj Łosoś. Uczniowie naszej szkoły po zaciętej rywalizacji uplasowali się na drugich miejscach, nieznacznie ulegając zwycięzcom.

Opiekun: Renata Zahorska i Edward Klimiuk.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.