Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Czwartek, 12 październik 2017 19:14

Mural na drzwiach biblioteki

Serdecznie zapraszamy twórczych i kreatywnych uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na projekt graficzny muralu inspirowanego książką, literaturą, biblioteką, czytaniem, baśnią, przygodą, tradycjami związanymi z czytelnictwem i wszystkim co tajemnicze i magiczne.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu muralu, czyli wielkoformatowego malowidła ściennego, który zostanie zrealizowany na drzwiach i wnęce w ścianie wokół wejścia do biblioteki szkolnej.

Wymiary wnęki szer. 310cm, wys. 210cm, głębokość 12cm.

Prace plastyczne (format A4 lub A3) oraz pliki graficzne proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub do nauczyciela bibliotekarza Joanny Drabowicz.

Konkurs trwa do 31 grudnia 2017 r.

Dla zwycięzcy przewidziana jest ATRAKCYJNA NAGRODA.

Joanna Drabowicz

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.