Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Czwartek, 12 październik 2017 19:40

Medialni na spotkaniu z Bartoszem Węglarczykiem

10 października br. W Sali Miejskiej przy ulicy Dąbrowskiego miało miejsce spotkanie z niezwykle charyzmatycznym dziennikarzem Bartoszem Węglarczykiem. Obecny dyrektor programowy platformy Onet, a także wieloletni prezenter i korespondent Gazety Wyborczej oraz stacji telewizyjnej TVN, wypowiadał się w kwestii wolności mediów.

Podczas spotkania nie zabrakło również pytań od aktywnej publiczności: na temat demokracji i polityki. 

Pan Bartosz zachwycony naszym miastem, swoją wizytę w Pile skomentował na Facebooku:

„Widziałem piękne polskie miasteczko, z dala od Warszawy, czyste, zadbane, bez bezrobocia, z rozwijającą się fantastycznie strefą inwestycyjną, z pięknie odnowionym zabytkowym dworcem kolejowym, z własnym festiwalem książek kryminalnych Kryminalna Piła, z tramwajem wodnym, z miejską zielenią o którą dba założona przez miejskie władze spółka socjalna należąca do osób wykluczonych społecznie, z wielką i prężną Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile (…).

 I kto z Was wie, że Piła ma prawie identyczną powierzchnię co Paryż? A ma. ”

Niebanalnym Medialnym udało się porozmawiać z dziennikarzem po spotkaniu oraz pozować do wspólnego zdjęcia.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.