Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Czwartek, 19 październik 2017 19:04

Projekt "Upoluj swoją książkę"

Nasza szkoła zakwalifikowała się do udziału w projekcie "Upoluj swoją książkę", dzięki któremu w dniach 2-30 listopada br. wszyscy uczniowie będą mogli zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków.

Honorowy Patronat nad akcją objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej, a organizowana jest z inicjatywy Instytutu Książki wraz z Krakowskim Biurem Festiwalowym oraz platformą e-bookową Woblink.com.
Zaproszono do niej najpopularniejszych polskich youtuberów i zaplanowano konkursy, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody dla uczniów oraz ich szkół.

Projekt „Upoluj swoją książkę" oprócz wykorzystania nowych technologii w promocji czytelnictwa ma na celu popularyzację różnych form książki elektronicznej (e-booki, audiobooki), kreowanie mody na czytanie wśród młodzieży przez wykorzystanie narzędzi, kanałów komunikacji i języka bliskich nastolatkom oraz ukazanie czytelnictwa jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu.

Uwaga!
Już niedługo w naszej szkole pojawią się specjalne plakaty z okładkami 12 książkowych bestsellerów i kodem QR. Po jego zeskanowaniu przy pomocy smartfona, na miesiąc otrzymacie darmowy dostęp do książek w formie e-booka i audiobooka.

Wszystkich bez wyjątku gorąco zapraszam do udziału.
Joanna Drabowicz

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.