Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Poniedziałek, 06 listopad 2017 19:37

English art for everyone

W dniach 17, 18 i 19 października nasi uczniowie dzięki nauczycielom języka angielskiego mieli możliwość uczestniczenia w spektaklu pt: „ Fahrenheit 451” zaprezentowanego przez grupę teatralną: TNT Theatre Britain.

W dwóch pierwszych dniach klasy: 3a, 3f, 2b, 2c, 1g, 2f, 3b oraz 2a pojechały do Poznania, gdzie w kinie Apollo mogli podziwiać anglojęzycznych aktorów.

Dzień później klasy: 3c, 2p, 3d oraz 2e pojechały na to samo przedstawienie do kinoteatru w Bydgoszczy.

Nasza szkoła od wielu lat uczestniczy w spektaklach wystawianych przez tą grupę, ponieważ są to cykliczne spotkania, które mają promować język angielski w krajach, w których nie jest on na pierwszym miejscu. Zwieńczeniem sztuki był wyraz wdzięczności i uznania widzów- owacje na stojąco.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.