Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Poniedziałek, 06 listopad 2017 20:23

Święto Pieczonego Ziemniaka

Dnia 23 października pierwszy raz w naszej szkole obchodziliśmy Święto Pieczonego Ziemniaka. Dla klas pierwszych zorganizowano zawody, w których rywalizowały między sobą w wielu konkurencjach tj. wystrugaj najdłuższą obierkę, "wykopki", quiz wiedzy o ziemniaku czy też recytacja lub odśpiewanie ody do pyry.
Mimo niesprzyjających warunków pogodowych rywalizacja była zacięta gdyż główną nagrodą była wyśmienita sałatka, oczywiście ziemniaczana! Pozostałe klasy mogły upiec przyniesione ziemniaki w rozpalonym na boisku ognisku. Na koniec zatańczyliśmy naszą ulubioną "belgijkę".
W międzyczasie chętni uczniowie pomagali w odnowieniu klas językowych w internacie. Efekty są oszołamiające! Wszystkim pracusiom dziękujemy!

Specjalne podziękowania dla Nadleśnictwa Zdrojowa Góra za dostarczenie drewna na ognisko i dla Pana Roberta Judyckiego za fantastyczne zdjęcia z tego dnia!

nauczyciele języka angielskiego MO, MU, AN, MF

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.