Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Poniedziałek, 13 listopad 2017 19:44

Konkurs z języka niemieckiego - Konkurs Pięknego Czytania "Lesen, gehen…"

We wtorek, 30. listopada 2017 r. odbył się w naszej szkole pierwszy etap Konkursu Pięknego Czytania "Lesen, gehen…" organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Oddział w Poznaniu oraz Bibliotekę Filologiczną NOVUM UAM w Poznaniu.

Zadaniem uczestników konkursu była recytacja dwóch wierszy poetów niemieckojęzycznych. W tym roku uczniowie zmierzyli się z tekstami Josepha von Eichendorffa "Der frohe Wandersmann" i Kurta Tucholsky'ego "Die Augen in der Großstadt".

Do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 18. listopada 2017 r. w Poznaniu, zakwalifikowały się uczennice - Maria Ostrowska (1f) i Klaudia Dudzik (1f).

Nad przeprowadzeniem etapu szkolnego czuwali nauczyciele języka niemieckiego - Magdalena Joppek i Jarosław Lemanowicz.

Gratulujemy!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.