Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Niedziela, 26 listopad 2017 20:03

Spotkanie z panią Alicją Kobus

23 XI klasy medialne miały możliwość spotkania z panią Alicją Kobus - przewodniczącą gminy żydowskiej w Poznaniu. Podczas spotkania uczniowie zaprezentowali swoje działania dotyczące poprawiania relacji polsko - żydowskich i popularyzacji kultury żydowskiej.

Pani Alicja Kobus przedstawiła uczniom film o Izraelu, do którego mamy nadzieję wspólnie wyjechać. Po spotkaniu w szkole, uczniowie udali się na cmentarz żydowski, a następnie brali udział w promocji książki w księgarni Buuki.

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.