Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Niedziela, 26 listopad 2017 20:21

Spotkanie z reżyserem Leszkiem Sawickim

W czwartek klasy medialne spotkały się z reżyserem Leszkiem Sawickim, który nagrywa film o zniszczeniu synagogi w Złotowie pt. " Gra w butelkę". Podczas spotkania w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejetności Zawodowych, pan Sawicki zaprosił uczniów klas medialnych do współpracy przy powstającym filmie. " Gra w butelkę to historia o tożsamości narodowej ludzi z terenów Złotowa, o potrzebie poznania, która jest kluczem do ocalenia bliskich.

W filmie zagrała m.in. Katarzyna Figura i Olaf Lubaszenko. Z niecierpliwością czekamy na udział w przedsięwzięciu!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.