Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Niedziela, 26 listopad 2017 20:24

Spotkanie Medialnych z Panią Ewą Raczyńską - redaktorką naczelną magazynu oh!me.pl

23 listopada Niebanalni Medialni z kalsy Ig, 1c i IIm mieli przyjemność spotkać się z Panią Ewą Raczyńską - redaktorką naczelną magazynu internetowego oh!me.pl. Spotkanie z ludźmi mediów jest bardzo ważne dla osób, które w przysłości same chciałby pracować w zawodzie. Mogliśmy dowiedzieć się, w jaki sposób funkcjonują instrumenty marketingowe oraz jak piszę się dobry tekst.

Za Panią Ewa stoi również jej doświadczenie, którym podzieliła się z medialnymi w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych. Uczniowie dowiedzieli się przede wszystkim tego, że należy być zdeterminowanym w dążeniu do realizacji marzeń. Dzięki pomocy ks. Jacka Dziadosza udało się również zrealizować mały wywiad, którego treść wkrótce będzie udostępniona.
Autor tekstu Lidia Bartczak

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.