Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Niedziela, 26 listopad 2017 20:27

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

W ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych w szkole odbyło się spotkanie z dziennikarką Anią Kowalik, absolwentką klasy medialnej. Ania dzieliła się z klasami swoim doświadczeniem, które jest imponujące, biorąc pod uwagę młody wiek dziennikarki.Nasza absolwentka opowiadała o szkoleniach, w których brała udział oraz o tym, jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko dziennikarza w Telewizji Polskiej.

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i entuzjazm, który mobilizuje do medialnej aktywności!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.