Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Wtorek, 28 listopad 2017 19:15

Krzysztof Łapacz II F - wyróżniony w Olimpiadzie Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski

ekologia24 listopada 2017r. w MDK "Iskra" w Pile odbyło się uroczyste podsumowanie XVII Powiatowej Olimpiady Ekologicznej oraz X Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski (powiaty: chodzieski, czarnkowsko - trzcianecki, pilski, wągrowiecki, złotowski).

 

Uczeń klasy II F Krzysztof Łapacz został dwukrotnie nagrodzony: za zajęcie II miejsca w Powiatowej Olimpiadzie, oraz wyróżnienie w Olimpiadzie Subregionu Północnej Wielkopolski. Wyróżniona została również opiekunka dydaktyczna, Pani Maria Dembińska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.