Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Niedziela, 03 grudzień 2017 21:49

Sesja historyczna „Różne poglądy - jedna idea - Niepodległa”…

W ostatni dzień listopada miała miejsce sesja historyczna poświęcona trzem Polakom, którzy pomimo różnic politycznych współdziałali na rzecz odrodzenia państwa polskiego. Sylwetki polityków przygotowały: o Józefie Piłsudskim - Monika Ciachera i Joanna Depta z klasy 2m, o Ignacym Janie Paderewskim – Roksana Fendorf z klasy 2c, o Romanie Dmowskim – Lidia Bartczak i Natalia Ptak.

Sesja to kolejny etap w programie rocznicowym z okazji 100- lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Opiekun – P. Hudyma, I. Narożny

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.