Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Środa, 06 grudzień 2017 20:17

Uwaga 11 grudnia odbędą się wybory na nowego przewodniczącego SU

Uwaga 11 grudnia odbędą się wybory na nowego przewodniczącego SU.

Weronika Gotlib II E
Nie chce nikomu obiecywać czegoś czemu nie podołam. Jestem osobą, która jeżeli się za coś zabiera wykonuje to do końca. Jeżeli miała bym kłamać mówiąc, że zmienię wszystko, nie zrobię tego. Uważam, że będę w stanie rozwiązywać wszelkie problemy na bieżąco jeżeli będzie to możliwe. Jestem komunikatywną i bezpośrednią osobą, dlatego z łatwością nawiązuję kontakty. Potrafię uporać się z każdym problemem, jestem również kreatywna i dynamiczna. Mam wiele pomysłów, które chciała bym zrealizować i będę dążyć do ich utworzenia. Wiele świąt czy wyjątkowych dni, które obchodzimy w naszej szkole będą oczywiście dalej celebrowane.
W Samorządzie działam aktywnie cały czas. Znam jego pracę od podszewki i mam doświadczenie. Postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy by zmieniać i dopracowywać naszą szkołę. Dam z siebie wszystko żeby uczynić naszą szkołę choć trochę lepszą.


Marta Michalak I F
Interesuję się sportem i muzyką. Nie chce tu pisać, że jeżeli wygram to wybuduję niesamowite rzeczy. Jeśli wygram, postaram się, abyście czuli się lepiej w naszej szkole. Postaram się zorganizować:
-Sprzedaż herbaty w grudniu i styczniu, a dochody z niej razem z samorządem przeznaczymy dla potrzebujących uczniów naszej szkoły np. na opłacenie wyjść klasowych,
-Dzień Patrona,
-Dzień Śpiocha,
-Raz w miesiącu dzień bez pytania,
-Z okazji pierwszego dnia wiosny integracja klas :)
-Chętnych uczniów zaproszę do stworzenia gazetki szkolnej,
-Raz w tygodniu na długich przerwach będzie puszczana muzyka i to Wy zdecydujecie jaka
-Poprawa komfortu w toaletach,
-Imprezy szkolne :)
-Skrzynka na Wasze pomysły,
Mam nadzieję, że moje pomysły przekonały Was do oddania głosu na moją osobą.
pozdrawiam
Marta


Karol Basiewicz II D
PROGRAM WYBORCZY 2017/18
Na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego kandyduje, ponieważ chce udzielać się społecznie i szkolnie. Jako przewodniczący klasy staram się w pełni wykonywać swoje obowiązki i pomagać innym w potrzebie, a stanowisko przewodniczącego szkoły pomogłoby mi „rozszerzyć działalność”. Posiadam doświadczenie ze szkoły podstawowej i gimnazjum w sprawowaniu podobnych stanowisk , które sprawia, że wiem jakie sprawy dla uczniów są ważne. Stanowisko przewodniczącego szkoły to bardzo odpowiedzialna funkcja, ale jest pewien, że podołam temu zadaniu i sumiennie wypełnię wszelkie zobowiązania jakimi zostanę obciążony.
PROGRAM WYBORCZY
Jako przewodniczący Samorządu Uczniowskiego chciałbym zrealizować następujący plan, który wraz z upływem czasu będzie rozszerzany o dodatkowe pomysły:
1. Chciałbym wprowadzić organizowanie wszelkich świąt przez samorząd, tak by były one tworzone przez uczniów w ścisłej współpracy z nauczycielami oraz aby takie wydarzenia jak Święto Odzyskania Niepodległości były obchodzone przez wszystkie klasy a nie jak dotychczas przez wybrane.
2. Zainicjowanie rankingu klas, który będzie wywieszony w gablocie Samorządu Uczniowskiego. Będzie on powodował, że klasy będą motywowane do nauki by zdobyć określone nagrody za dobre wyniki.
3. Stworzenie gabloty Samorządu Uczniowskiego, która będzie używana do potrzeb samorządu, aby ogłaszać ważne sprawy dla uczniów.
4. Wprowadzenie dnia bezpieczeństwa, który ochroniłby uczniów przed ewentualnym zagrożeniem zbyt gwałtownego powrotu z dni wolnych. Sądzę, że każdy z uczących się chciałby mieć pewność, że nie będzie pytany 2 stycznia czy 2 listopada po hucznej zabawie lub po momencie zadumy, gdy nie dało się uczyć. Chciałbym wprowadzić jeden dzień na „przypomnienie sobie o szkole”.
5. Zorganizowanie nowych ławek na korytarzach szkolnych tak, aby czas przerwy był jeszcze bardziej umilony.
6. Organizowanie większej ilości świąt (tzn. Dzień Książki, Dzień Tańca, Dzień Ziemniaka), wraz z samorządem.
7. Postaram się wprowadzić lepszy system rozpowszechniania informacji na temat imprez jakie dzieją się w szkole, w postaci komunikatów w radiowęźle oraz jak dotychczas, odwiedzania klas przez wyznaczone do tego osoby i przekazywanie im informacji.
8. Zdecydowane zwiększenie używania radiowęzła, tak by integrował uczniów tematycznymi piosenkami np. na święta Bożego Narodzenia.
9. Organizowanie akcji charytatywnych, które oprócz zbierania np. zabawek czy karmy dla zwierząt, będą bezpośrednio mogły dotknąć uczniów przez wyjazdy do schronisk psów czy szpitalnych oddziałów dziecięcych.
10. Zapraszanie do szkoły autorytetów z różnych dziedzin np. kombatantów czy reżyserów, którzy bezpośrednio będą mogli podzielić się z uczniami rozwijającymi ich historiami.
Obiecuję spełnić powyższy plan, tak aby wszyscy uczniowie oraz nauczyciele byli zadowoleni. Dołożę wszelkich starań, aby współpraca w samorządzie przebiegała pomyślnie. Z pewnością nie zapomnę o codziennych obowiązkach jakie będą na mnie ciążyły i będę godnie reprezentował społeczność uczniowską. Jestem otwarty na nowe propozycje i na pewno rozważę każdy pomysł z jakim do mnie przyjdzie którykolwiek z uczniów podczas mojej kadencji.

 

Paweł Kwidziński I C
Nazywam się Paweł Kwidziński, jestem uczniem klasy 1c. Interesuje się sportem i fantastyką. Charakteryzuje mnie kreatywność i entuzjazm, który wkładam w realizowane przedsięwzięcia. Chciałbym, będąc w samorządzie, wpływać na życie szkoły. Mam wiele pomysłów, które chciałbym z powodzeniem wcielać w życie. Jestem dobrze zorganizowany i odpowiedzialny. Mam również doświadczenie z pracy w Samorządzie w gimnazjum. Miałem także okazje pełnić podczas dwuletniej kadencji funkcję wiceprzewodniczącego w Młodzieżowej Radzie Miejskiej w Wyrzysku. Głos na mnie oddany to głos w stronę lepszych zmian.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.