Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Niedziela, 10 grudzień 2017 16:25

Niezwykła lekcja historii i tolerancji

1 grudnia uczniowie klasy 2m spotkali się z niesamowitą kobietą, która przetrwała piekło drugiej wojny światowej - z Panią Melanią Pieczorą. Spotkanie przede wszystkim miało służyć budowaniu świadomości kulturowej wśród młodych oraz udokumentowaniu niesamowitej historii. Rozmowa skupiła się na opowieściach o Żydach z okolic Chodzieży i Lublina - gdzie Pani Melania została przesiedlona.

Seniorka jest osobą, która głośno i odważnie mówi o tym, że należy tolerować każdego człowieka bez względu na jego wyznanie, narodowość czy poglądy. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i niezwykłą lekcję historii.

Autor tekstu - Lidia Bartczak

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.