Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Niedziela, 10 grudzień 2017 16:46

Sesja z Książką

W listopadzie uczniowie klas drugich i trzecich uczestniczyli w sesji fotograficznej promującej nowości wydawnicze zakupione do biblioteki szkolnej. Wszyscy uruchomili swoją wyobraźnię, intelekt i poczuli się jak prawdziwe gwiazdy modelingu, ale przede wszystkim dobrze się bawili.

W sesji udział wzięli: Klasa 2m: Bekierska Julia, Cichy Aleksandra, Dendek Maria, Hübenthal Samuel, Kozłowska Izabela, Suchomska Marta Klasa 2e: Antoniewicz Kamil, Gotlib Weronika, Oblińska Dominika, Stępka Cezary, Zwiernik Kinga Klasa 3d: Lajnweber Julia, Łaski Oktawia, Łuczak Anna, Matuszczak Alicja Klasa 3c Strzelec Krzysztof Foto: Julia Bekierska 2m Joanna Drabowicz piękny różany wianek autorstwa Aleksandry Koryluk z 3c Sponsorem nowych książek jest Rada Rodziców czyli Wasi Rodzice. Serdecznie dziękujemy. Specjalne podziękowania dla pani Wiesławy Małowickiej, pani Elizy Miękczyńskiej i pani Danuty Zaremby z umożliwienie uczniom udziału w sesji. Kolejna sesja z książką i czytaniem w roli głównej w 2018, zaraz po świeżutkiej dostawie nowości. Już teraz zapraszamy wszystkich miłośników literatury do udziału w kreatywnym promowaniu pasjonującej literatury mieszkającej w szkolnej bibliotece.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.