Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Środa, 13 grudzień 2017 19:51

ANGIELSKA PROZA - KONKURSOWE ZMAGANIA

13 grudnia w "Galerii na Poddaszu" PWSZ w Pile odbył się Konkurs Głośnego Czytania Literatury Anglojęzycznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W konkursie brali udział uczniowie pilskich i złotowskich szkół.

Naszą "Naftę" reprezentowali Julia Zarańska z kl. 2c z fragmentem prozy z "A Game of Thrones" George'a R.R. Martin i Bartek  Ludkowski z kl.2a z "The testament" John'a Grishama. Oboje spisali się świetnie! A Julce udało się zdobyć zaszczytne II miejsce. Gratulujemy!!! ????????????

Opiekun: M.Ochodek

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.