Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Czwartek, 14 grudzień 2017 14:45

I miejsce dla NAFTY w konkursie "Liczymy zawodowo"

28 listopada 2017 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Pile odbył się międzyszkolny konkurs matematyczny "Liczymy zawodowo". W matematycznej rywalizacji wzięło udział 9 zespołów ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu pilskiego.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie (wyłonieni z dwuetapowych eliminacji), w składzie:

Klaudia Matuszak (IIIb), Krzysztof Martin (IIIb) i Daniel Zwierzchowski (IIIb). Drużyna w ciągu 1,5 godziny policzyła zespołowo ponad 30 zadań z różnego zakresu przedmiotów zawodowych. Ograniczenia czasowe nie wpłynęły negatywnie na wynik naszych bohaterów.

5  grudnia 2017 r w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Pile odbyła się Gala, podczas której  zostały wręczone nagrody.

Opiekun: Małgorzata Piekarska

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.