Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Niedziela, 17 grudzień 2017 19:53

Warsztaty artystyczne w szkole podstawowej

Na zaproszenie Salezjańskiej Szkoły Podstawowej w Pile uczennice Weronika Gotlib (2e), Marta Michalak (1f) wraz z panią Joanną Drabowicz miały przyjemność poprowadzić warsztaty plastyczne, na których uczniowie klas 6a i 6b tworzyli ozdoby świąteczne.

Mimo nie łatwego zadania, jakim było szycie, uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i kreatywnością, a praca z igłą w ręce stała się nie lada wezwaniem dla chłopców i niektórych dziewczynek.

 Wszystkie prace wykonane przez uczniów pod bacznym okiem prowadzących były barwne, ciekawe i zapewne przyozdobią wiele choinek na święta. Weronika i Marta jako instruktorki warsztatów spisały się na medal służąc pomocą młodszym koleżankom i kolegom.

Było to naprawdę udane piątkowe popołudnie.

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.