Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Poniedziałek, 18 grudzień 2017 20:44

„Poznajemy świat przez doświadczenia i eksperymenty”

Od października tego roku ruszyły zajęcia z chemii pod opieką Pana Adama Ciemińskiego. Stała grupa zawziętych i pełnych zaangażowania uczniów naszej szkoły bierze udział w zachwycających doświadczeniach i eksperymentach.

 

Podczas przeprowadzanych zajęć jest wiele obserwacji i pomiarów. Można samemu, pod czujnym okiem naszego profesora, przeanalizować przebieg niejednej reakcji chemicznej oraz zaobserwować zmiany i wyciągnąć z nich wnioski. Dzięki pracy zespołowej poszerzamy swoje chemiczne horyzonty i uczymy się współpracy i analizowania każdego posunięcia.

Celem tego projektu jest podniesienie jakości kształcenia poprzez wzrost poziomu kompetencji oraz podstawy kreatywności, innowacyjności i pracy zespołowej. Można śmiało powiedzieć, że uczymy się bawiąc i eksperymentując!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.