Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Czwartek, 21 grudzień 2017 20:53

Wyróżnienie dla Mai Gruszki!

16 grudnia 2017 r. w pleszewskim kinie odbył się finał "XXI Wielkopolskiego Konkursu Plastycznego na najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową". Organizatorem konkursu był Dom Kultury w Pleszewie, a patronat objął  Marszałek województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak oraz burmistrz miasta Pleszew, Marian Adamek.

Uczennica naszej Szkoły- Maja Gruszka otrzymała nagrodę z wyróżnieniem  w kategorii szkoły ponadgimnazjalne-dorośli. Na zakończenie odbył również koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu podopiecznych Pleszewskiego domu kultury. Gratulujemy Mai nagrody oraz życzymy dalszych sukcesów i dokonań artystycznych.
tekst : Paweł Kwidzyński
Justyna Szymańska
 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.