Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Czwartek, 21 grudzień 2017 21:06

Jagoda Jabłońska w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mediach

16 grudnia 2017 r. uczennice klas medialnych: Agata Bednarz (2m), Weronika Chojnicka (3c) oraz Jagoda Jabłońska (3c) wzięły udział w drugim etapie (okręgowym) Olimpiady Wiedzy o Mediach. Polegał on na rozwiązaniu testu, składającego się z 40 pytań z zakresu edukacji medialnej. Organizatorem zawodów etapu wojewódzkiego był Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Wśród laureatów znalazła się uczennica klasy 3c - Jagoda Jabłońska, która będzie reprezentować szkołę podczas Finału Centralnego Olimpiady, który odbędzie się 16-17 marca 2018 r. w Warszawie. Jagoda powalczy o jeden z 48 indeksów na studia dziennikarskie w renomowanych wyższych uczelniach. Życzymy powodzenia!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.