Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Czwartek, 21 grudzień 2017 21:18

WYCIECZKA KLAS 2F i 3F DO POZNANIA

08.12.2017 została zorganizowana wycieczka klas 2f i 3f do Poznania, pod opieką Pani D. Zaremby,
I. Narożny, M. Dembińskiej i M. Joppek. Celem wyjazdu była możliwość wysłuchania dwóch wykładów na Poznańskim Uniwersytecie Przyrodniczym oraz zwiedzenie wraz z przewodnikiem jednej z najpopularniejszych wystaw na świecie: Body Worlds Vital.

Uczniowie, dzięki poprowadzonym przez doktorów wykładom, mieli okazję dowiedzieć się bardzo dużo ciekawych informacji zarówno z dziedziny genetyki i embriologii - o pierwszym tygodniu rozwoju zarodkowego, jak i o powstawaniu oraz wykorzystywaniu biogazu.
Po dawce specjalistycznej wiedzy i krótkiej przerwie, udali się na najbardziej wyczekiwany punkt wycieczki – wystawę dr. Gunthera von Hagensa. Ekspozycja Body World to publiczna wystawa anatomii człowieka, powstała dzięki technice plastynacji. Ukazuje ona zarówno prostotę jak i niesamowitą złożoność ludzkiego ciała, przedstawiając organizm człowieka w zdrowiu jak i w chorobie. Dzięki świetnym przewodnikom, uczniowie dowiedzieli się wiele ciekawych informacji o własnym ciele, mieli też doskonałą powtórkę przed maturą.
Był to zdecydowanie bardzo ciekawy, pogłębiający biologiczną wiedzę dzień.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.