Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Czwartek, 28 grudzień 2017 20:04

Warsztaty debaty oksfordzkiej

Dnia 15 grudnia w naszej szkole gościli uczniowie klasy drugiej i trzeciej Gimnazjum w Szkole Podstawowej nr 5 w Pile, którzy zaprezentowali uczniom klas 2c, 1e i 1f debatę pt. „ Prawa człowieka zaczynają się od praw dziecka”. Opiekunem był absolwent naszej szkoły, doktorant Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu, nauczyciel j. angielskiego i wos-u pan Mateusz Pazdej.

Następnie uczniowie klasy 2c wzięli udział w warsztatach z debaty oksfordzkiej pt.” Polska to kraj dla młodych ludzi”. Dla uczniów klasy medialnej było to ważne doświadczenie, szczególnie jeśli chodzi o wystąpienia publiczne, umiejętność argumentacji i szybkiej riposty.

Opiekun: I. Narożny

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.